Filme „Šokių aikštelės dievai“ į breiko šokėjų gretas stojo ir dainininkas Chrisas Brownas

Chrisas Brownas / „Clinic212“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-26 13:18
Šį spalį į Lietuvos kino teatrus atkeliaus dar vienas šokio ir judesio aistruoliams patiksiantis filmas „Šokių aikštelės dievai“ (angl. „Battle of the Year“). Apie ambicingos breiko trupės istoriją pasakojančiame filme žiūrovai išvys ir populiarų dainininką, su atlikėja Rihanna tai besiskyrusį, tai besitaikiusį Chrisą Browną.

24-erių vaikinui, kuris gali pasigirti esantis ne tik dainininkas, reperis, bet ir šokėjas bei aktorius, šis vaidmuo kine nėra pirmasis. Anksčiau gerbėjai jį galėjo išvysti keliuose antraplaniuose vaidmenyse, taip pat Ch.Brownas atliko pagrindinę rolę romantiškoje 2007-jų komedijoje „Kalėdos“ (angl. „This Christmas“).

Šįsyk populiariam atlikėjui teko vieno iš šokėjų, Rusterio vaidmuo. Jis filme „Šokių aikštelės dievai“ demonstruos neįtikėtiną lankstumą, žiūrovai išvys ne tik įspūdingus sukinius, puikiai sinchroniškai atliekamus šokius bet ir ne vieną Ch.Browno salto.

„Clinic212“ nuotr.
„Clinic212“ nuotr.

Filmo siužetas sukasi apie breiko šokių čempionatą, kuriame dalyvauja geriausios šokėjų trupės iš viso pasaulio. Tiesa, amerikiečiams gauti išsvajoto apdovanojimo vis nesiseka jau 15 metų. Buvęs breiko šokėjas Dantė nusprendžia, kad atėjo laikas tapti šių varžybų čempionais. Jis paprašo bičiulio krepšinio trenerio Bleiko treniruoti šokėjų trupę. Jiems tenka rinkti geriausius šokėjus iš visų JAV kampelių, tačiau drauge jie pagaliau gali pasiekti neįtikėtinų meistriškumo aukštumų.

Naujosios juostos režisierius Bensonas Lee 2007-aisiais yra nufilmavęs dokumentinę juostą apie visame pasaulyje populiarų breiką,  o šįsyk jis atskuba į didžiuosius ekranus su meniniu filmu. Nors pasakojimų apie gatvės šokius kino ekranuose gausu, filmo „Šokių aikštelės dievai“ žiūrovai pamatys, kad breiko bendruomenės pasaulis išskirtinis, o jame verdančios emocijos ne ką menkesnės nei olimpiadose. Filmo kūrėjus įkvėpė ir Prancūzijoje kasmet vykstantis panašus pasaulinis breiko šokėjų konkursas, tad nenuostabu, kad dalis juostos buvo filmuota Prancūzijos pietuose, Monpeljė.

Užvedanti muzika, įspūdingi šokiai, dramatiška kova ir svajonė laimėti – nuo spalio 18 dienos Lietuvos kino teatruose filme „Šokių aikštelės dievai“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai