Filme „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“ vaidinantis Tadas Gryn: „Esu pramovęs su kriptovaliutomis“

Tadas Gryn filmavimo aikštelėje / „Singing Fish“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-28 13:02
Lapkritį pasirodys prodiuserių kompanijos „Singing Fish“ kino premjera – filmas „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“. Pagrindinį – Kauko – vaidmenį jame sukūrė aktorius Tadas Gryn, kuriam teko persikūnyti į brutalų, ribinius sprendimus karštuoju priimantį ir kasnakt kitą moterį savo lovoje glostantį niekšelį.

Tadai, ar pačiam neatrodo, kad esi pasmerktas būti su „Pasmerktais“? Kultiniame televizijos seriale „Pasmerkti“ prasidėjo tavo karjera, ir toliau „Pasmerktų“ epopėja niekaip nepaleidžia.

(Ilgai juokiasi.) Iš tiesų daug metų tai vyksta. Nuo pačios serialo pradžios vaidinau „Pasmerktuose“, paskui buvo poros metų pertrauka, dabar vėl – filmas... Nesu pasmerktas, tiesiog tai lydi mane, kaip koks kiemo draugas.

Chuliganavotas tas draugas...

Gerokai chuliganavotas! Bet susitinki, pasikalbi ir išsiskiri.

Tadas Gryn filmavimo aikštelėje / „Singing Fish“ nuotr.
Tadas Gryn filmavimo aikštelėje / „Singing Fish“ nuotr.

Blockbuster‘io „Pasmerkti“ herojai jau senokai iš kiemo draugelių, švarinusių garažus, išaugo į šių dienų milijonierius, kurie iš chuligankių persėdo į tokius ratus, prie kurių gatvėje visi nori fotografuotis. Kaukas irgi sėdi puikiuose ratuose ir gyvena plačiu mostu?

Kauko personaže yra tokio sveiko pizdūko. Jis – geras avantiūristas. Tai man patiko. Bičas pradeda vartyti šaibas, kurios netgi nėra jo. Ir visiškai dėl to nesiparina. Viskas maždaug „ok, išsisuksim, sugalvosim, kažką padarysim“. Labai ramiai elgiasi. Kita vertus, Kaukas nėra ramus pesonažas, jis truputėlį psichas. Buvo labai įdomu kurti charakterį, priešingą man. Gyvenime aš nesielgiu taip, kaip jis. Iškilusius probleminius klausimus stengčiausi pirma apsvarstyti, neičiau mušti žmogaus. O jis viską daro karštomis emocijomis: pykčio proveržis įvyksta ir problema bus išspręsta tuoj pat. Tokiose scenose būdavo įdomu paieškoti savyje choleriko.

Kaukas – iš tų, kurie kasa bitkoinus, filme užsimenama apie kriptovaliutų operacijas. Tu gyvenime domiesi finansinėmis investicijomis, biržų reikalais, virtualiais pinigais?

Esu pramovęs kažkiek šaibų su kriptovaliutomis (Juokiasi.) Visiems visko pasitaiko, kiti prašauna daugiau pinigų, mano atveju – nieko baisaus. Jachtų neturiu, bet labai norėčiau turėti.

Tadas Gryn filmavimo aikštelėje / „Singing Fish“ nuotr.
Tadas Gryn filmavimo aikštelėje / „Singing Fish“ nuotr.

Jachtų buvo filmavimo aikštelėje. Ten dirbote su kolega Andriumi Žiurausku, kuris vaidina tamsiojo verslo atstovą Kašalotą. Netgi teko jį pamurkdyti mariose?

Su Andriumi lig šiol niekada nevaidinau, tai buvo pirmas kartas. Vis dėlto esame pažįstami ne vienerius metus – labai greitai susidirbome. Na, taip – ir už borto jį išspyrėme... (Juokiasi.) Bet niekas nenukentėjo. Visas filmavimas vyko sklandžiai, be įtampos, profesionaliai.

Kauko viešbučių lovose – vis kitos moterys. Pamatysime intymių scenų?

Teko imituoti aktą. Buvo ir kitokių scenų, kuriomis apie seksą užsimenama gana subtiliai: net nelieti partnerės, o jau būni permiegojęs. (Šypsosi.)

Ar tiems nuogiems epizodams grimerės ant tavo pilvo piešė sixpack‘ą, ar užteko, ką davė gamta?

Ar sixpack‘as buvo – nežinau, bet pilvo neturiu. Lieknas aš, lieknas (Juokiasi.)

Pamatykite filmo anonsą. ĮSPĖJIMAS apie necenzūrinį turinį (N-16)

PASMERKTI. PAJŪRIO DŽIAZAS (N-16) | TEASER (ANONSAS)

?Pirmi ir niekur nematyti filmo Pasmerkti.#PajurioDžiazas kadrai! ir šiek tiek, Kauko gyvenimo filosofijos ? Pajūris susuks galvą ne vienam - bus tikrai...

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai