Filme „Nesamasis laikas“ Gabrieliui Liaudanskui-Svarui teko milicininko vaidmuo

Gabrielius Liaudanskas Svaras (antras iš kairės) / Filmo kūrėjų archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Režisieriaus Mykolo Vildžiūno mistinė drama „Nesamasis laikas“ Lietuvos kino teatruose pasirodys vasario pabaigoje. „Nesamojo laiko“ filmavimo darbai vyko keliais etapais Vilniuje ir Ignalinos rajone, o prie filmo kūrimo skirtingu metu prisidėjo ne tik daug kino profesionalų, bet ir ištikimų daugelio lietuviško kino draugų, tarp kurių – filme milicininką suvaidinęs Gabrielius Liaudanskas-Svaras.

Portalas Žmonės.lt pristato pirmojo filmavimo etapo, vykusio stebuklingai saulėtą 2011 metų rudenį Ignalinos rajone, akimirkas pristatantį vaizdo klipą, kuriame skamba grupės „G&G Sindikatas“ daina „Laikas keistis“.

Filmas „Nesamasis laikas“ pasakoja apie trisdešimtmetį Tadą – aktyvų, daug dirbantį, mažai miegantį ir nuolatos užsiėmusį miesto žmogų, neberandantį laiko paklausti savęs, kodėl nesusikalba su žmona, nepaskambina tėvams ir neturi ką pavadinti draugu. Šį nevaldomą Tado bėgimą sustabdo lemtinga avarija, o likimas įteikia neįkainojamą dovaną – jo gyvenimą pakeičiantį susitikimą su seniai prarastu vaikystės draugu.

Filme vaidina aktoriai: Tadas Grynas, Toma Vaškevičiūtė, Valentinas Novopolskis, Mindaugas Papinigis, Sigitas Račkys, Nelė Savičenko ir kiti. Nacionalinė premjera – vasario 28 d.

 

Skaitykite daugiau