Filme „Marlis ir aš“ nusifilmavę Jennifer Aniston ir Owenas Wilsonas vėl vaidina kartu

Komedija „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ / Filmo plakatas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-29 10:52
Kino teatruose netrukus pasirodys komedija, kurioje kartu vaidina du Lietuvoje itin mėgstami šio žanro aktoriai – Jennifer Aniston ir Owenas Wilsonas. Paskutinį sykį jų keliai filmavimo aikštelėje susikirto prieš septynerius metus matytoje juostoje „Marlis ir aš“.

Šį kartą Holivudo įžymybės susitinka pikantiškoje situacijų komedijoje „Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ („She‘s funny that way“).

Jennifer Aniston filme vaidina išskirtinai tiesmukišką ir be skrupulų pacientams viską į akis drebiančią psichologę. Ant jos kušetės tenka pasėdėti daugeliui personažų, o išvengusiems šios garbės  psichologė vis tiek randa būdų gyvenimo tiesoms išaiškinti.   

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Owenas Wilsonas juostoje įkūnijo Brodvėjaus režisierių. Jo personažas turi labai keistą pomėgį – merginoms pagal iškvietimą jis siūlo 30 tūkstančių dolerių sumą, mainais šios turi atsisakyti dabartinio gyvenimo ir pradėti siekti savo svajonės. Kuomet viena tokių merginų (akt. Imogen Poots) priima Oweno Wilsono personažo pasiūlymą – užverda pati tikriausia košė, įklampinanti visą būrį žmonių.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

„Kaip tapti žvaigžde Brodvėjuje“ režisierius Peteris Bogdanovich yra patyręs Holivudo senbuvis. Kalbėdamas apie filme vaidinančius aktorius režisierius akcentuoja, kad Oweno Wilsono tipažas sujungia savyje nekaltą išvaizdą ir patrauklumą, o tai, anot kino kūrėjo, yra be galo seksualu. Jennifer Aniston praeityje ne kartą buvo patekusi į įvairius gražiausių planetos moterų topus. Dabar, būdama keturiasdešimt penkerių, „Draugų“ žvaigždė vis dar spinduliuoja energiją ir žavesį.

Be šių dviejų aktorių filme pasirodo dar bent penki ryškūs personažai. Ryškių tipažų bei kandaus humoro galima tikėtis ir žinant, kad vienu filmo prodiuserių buvo stilingąjį „Viešbutis „Grand Budapest“ režisavęs Wesas Andersonas. Mūsų kino teatruose vasarišką komediją galėsime pamatyti nuo birželio 5 dienos.  

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai