Filme apie Harlę Kvin kaskadininku dirbęs M. Robbie brolis nepraleido progos per dantį patraukti garsiosios sesers

Lachlanas ir Margot Robbie/ Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-02-12 09:53
Turbūt net ir tie, kurie nėra komiksų žanro gerbėjai, puikiai žino arba bent jau yra kažkur matę Harlę Kvin – šviesiaplaukę su mėlynai bei raudonai dažytomis kasomis, intriguojančia šypsena ir beisbolo lazda. Tai personažas, kurį kine išgarsino dviems „Oskarams“ nominuota Margot Robbie, pirmąkart šiame amplua pasirodžiusi juostoje „Savižudžių būrys“.

Savaitgalį kino teatruose pasirodė antras filmas apie Harlę – „Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin“: čia M. Robbie pavardė įrašyta ne tik tarp aktorių, bet ir prie prodiuserių sąrašo. Beje, titruose  galima pamatyti ir jos brolio vardą – Lachlanas Robbie yra garsus Holivudo kaskadininkas ir po premjeros jaunas vyras nevengė pajuokauti apie tai, kaip sesuo jį talžė filmavimo aikštelėje.

„Ši nuotrauka yra viena aukčiausių mano karjeros viršūnių. Dirbti su tavimi filme „Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin“, matyti profesionalumą, atsidavimą profesijai ir norą žiūrovams suteikti gerą pramogą visuomet labai motyvuoja. Pagaliau dirbti šalia tavęs buvo mano karjeros vinis – galėti dalintis tavo kūrinio potyriais, būti viso to dalimi. Ačiū. P.S. Neabejoju, jog mėgavaisi galimybe 6 mėnesius mane mušti be jokios kaltės“, – savo paskyroje „Instagram“ parašė L. Robbie ir paviešino nuotrauką iš filmavimo aikštelės, kur laiko apkabinęs seserį Margot.

Neseniai interviu davusi M. Robbie pasakojo, kad komiksų ekranizacijos ir tai, kad ji vėl gavo galimybę suvaidinti Harlę Kvin gerokai praplėtė jos fantazijų ribas ir davė peno kūrybiškumui.

„Tai mano antras kartas Harlės Kvin kailyje ir abu jie labai skirtingi. Kurti skirtingų režisierių, todėl ir pats Gotamo miestas gerokai skiriasi. Bet čia ir įdomiausia – komiksai atveria pačias slapčiausias žmonių fantazijas ir leidžia joms neribotai skleistis. Būtent todėl žiūrovams turėtų būti įdomu. Tie, kurie matė „Savižudžių būrį“, išvys savotišką jo tęsinį, o tie, kurie nematė – naujoje juostoje gaus puikią progą susipažinti su Harle ir panirti į magišką ir itin netradicinį jos pasaulį“, – pasakojo M. Robbie.

Kadras iš filmo „Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin“/ Organizatorių nuotr.
Kadras iš filmo „Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin“/ Organizatorių nuotr.
Kadras iš filmo „Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin“/ Organizatorių nuotr.
Kadras iš filmo „Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin“/ Organizatorių nuotr.

„Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin“ pasakos istoriją apie tai, kaip į Kasandros rankas patekęs ypatingas deimantas paverčia ją gyvu taikiniu. Šio brangakmenio ieško Romanas Sionis – vienas grėsmingiausių Gotamo nusikaltėlių, dar žinomas slapyvardžiu Juodoji Kaukė ir be gailesčio susidorojantis su visais, stojančiais jam skersai kelio. Kartu su dar trim Plėšriosiomis Paukštėmis – Medžiotoja, Juodąja Kanarėle ir Renė Montoja – Harlė imasi globoti Kasandrą ir stoja prieš Romano smogikų armiją.

Drauge su M. Robbie filme pamatysime ir daugiau garsių veidų – Ewaną McGregorą, Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Rosie Perez ir, žinoma, jau minėtąjį jos brolį Lachlaną Robbie. „Plėšriosios paukštės ir fantastiškoji Harlė Kvin“ šiuo metu rodomas visuose mūsų šalies kino teatruose.

 

Naujausi straipsniai