Filme „Aferistės“ nusifilmavusi J. Lopez šokėjos vaidmeniui ruošėsi atsakingai: tai buvo šventė jos sužadėtiniui

Jennifer Lopez ir Alexas Rodriguezas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-09-17 09:20
Jau šį savaitgalį kino teatruose išvysime filmą, apie kurį kalbos sklandė gan ilgą laiką. Pirmiausia dėl to, kad spauda anksti suuodė intriguojančią detalė – garsioji 50-metė Jennifer Lopez ruošiasi įkūnyti striptizo šokėją! Norėdama atsakingai atlikti užduotį, aktorė ir dainininkė išties pasistengė. Ji ne tik kasdien plušėjo sporto salėje, bet ir lankė striptizo šokių pamokas, o kad galėtų dar daugiau treniruotis, savo ir sužadėtinio Alexo Rodriguezo namuose įsirengė striptizo stulpą.

„Patį pirmą kartą, kai susitikau su trenere, ji pasakė, jog svarbiausia užduotis yra išsirengti ir  priprasti būti vien su apatiniais. Nes pagrindinė šokių ant stulpo taisyklė yra ta, jog nuogas kūnas turi lipti prie stulpo. Pagalvojau: „Gal tu juokauji? Aš tavęs nepažįstu, negi dabar imsiu ir išsirengsiu?“ Po to per pirmą treniruotę atėjo Alexas, nufilmavo mane ir video patalpino į socialinius tinklus. Užpykau ir ant jo, nes aš dar nesupratau, ką darau, o jis mane pusnuogę rodo visam pasauliui. Tad pradžia buvo tikrai nelengva ir kupina streso“, – dabar su šypsena pirmąsias pamokas prisimena J. Lopez.

Dainininkė ir aktorė sako, kad vėliau lengviau netapo. Nors jos sužadėtinis greitai pastebėjo mylimosios pažangą ir tuo mėgavosi, jai po treniruočių skaudėdavo visą kūną, atsirasdavo daug mėlynių ir nubrozdinimų.

„Buvo tikras iššūkis, tačiau tikiu, kad man pavyko. Vėliau su Alexu eidavome naktimis į striptizo klubus ir stebėdavome tikras šokėjas – tai padėjo įsijausti į vaidmenį ir geriau pažinti profesiją“, – prisimena Holivudo žvaigždė.

Tačiau, panašu, vargas atsipirko su kaupu – kriminalinė komedija „Aferistės“ jau sulaukė žiūrovų simpatijų. Juosta pasakos apie  striptizą viename Niujorko klubų šokančią Ramoną (akt. J. Lopez), kuri yra viena ilgiausiai klube išdirbusių šokėjų. Tad vos galą su galu suduriančiai klubo naujokei Destinei (akt. Constance Wu) ji tampa viskuo: patarėja, palaikytoja ir geriausia drauge.

Kasnakt matant ciniškus, geismo ir godulio apimtus klubo klientus Ramonai kyla pyktis. Juk būtent jie – turtingi bankininkai, makleriai ir finansininkai – kalti, kad tokie žmonės kaip Destinė ir ji pati nemato šviesios dienos. Netrukus Ramona sukuria planą, kaip, pasitelkus savo patirtį ir darbe išmoktas gudrybes, būtų galima jiems atkeršyti.

Ji suburia viskam pasiryžusių merginų būrelį ir ima švarinti savo klientų kišenes. Iš pradžių tai joms fantastiškai sekasi, tačiau net ir geriausiame plane pasitaiko netikėtumų…

Kokie jie ir kaip J. Lopez sekėsi striptizo šokėjos amplua pamatysime jau nuo šio penktadienio, rugsėjo 20 dienos, į Lietuvos kino teatrus atkeliaujančioje kriminalinėje komedijoje „Aferistės“.

 

Naujausi straipsniai