Filme „Godzila 2: Monstrų karalius” – gerokai pakeista legendinio monstro išvaizda

Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-24 10:48
Nenustebkite, jei gegužės 31 dieną Lietuvos kino teatruose ims drebėti grindys ir byrėti nuo lubų tinkas – į didžiuosius ekranus grįžta legendinė Godzila! Didžiausiu ir laukiamiausiu šių metų vasaros filmu vadinama juosta „Godzila 2: Monstrų karalius“ nustebins net ištikimiausius šio herojaus gerbėjus, nes režisierius sugalvojo pakeisti pagrindinio veikėjo išvaizdą.

„Tie, kas pamena 1954-ųjų Godzilą, ras panašumų. Norėjau kiek sugrįžti laiku atgal ir vienas iš būdų buvo prisiminti tų metų jos išvaizdą. Didelį dėmesį skyrėme nugaros spygliams, jie truputį primins liepsnas, bus didesni, nes man jie visad buvo panašūs į Godzilos karūną. Taip pat padidinome pėdas, nes tokio dydžio monstrui jos buvo per mažos. Dabar jis galės sudoroti grobį dar lengviau. Taip pat pastabiausi žiūrovai atkreips dėmesį į pasikeitusią uodegą. Šiaip, Godzilos išvaizda kinta beveik kiekviename filme, todėl tai lyg tradicija, istorijos tęstinumas“, – pasakoja režisierius Michaelas Dougherty.

Šioje juostoje Godzilos ūgis bus 119,8 metro, tuo tarpu pavadinime minimas Monstrų karalius – dar didesnis (158,8 m). Įdomi ir dar viena detalė – Godzila filme bus vienintelis plėšrūnas, negalintis skristi. Filmo biudžetas siekia 200 milijonų dolerių, o tai yra 40 milijonų daugiau, nei 2014 metų juosta, kuris sukurtas už 160 milijonų.

„Pirmosios bandomosios filmo peržiūros buvo įvertintos labai gerai, tad tikiu, kad kiekvienas centas išleistas ten, kur ir reikėjo. Norėjome nepamirštamos pramogos kine ir esu įsitikinęs – jūs ją tikrai gausite“, – sako M. Dougherty.

Nuotykių veiksmo juosta „Godzila 2: Monstrų karalius“ pasakos apie tai, kaip netikėtai pažadinti po milijonų metų miego, iš Žemės gelmių pakyla siaubingi padarai: Motra, Rodanas ir galinga trigalvė pabaisa, pakrikštijama Karaliumi Gidora. Su žmogaus protui nesuvokiama jėga bei įniršiu šios galingos priešistorinės būtybės ima kovoti dėl dominuojančios padėties Žemėje. Vienintelis padaras, galintis apsaugoti žmoniją nuo įsiutusių titanų ir visiško sunaikinimo, yra legendinė Godzila.

Naujausi šio legendinio monstro nuotykiai į kino ekranus atkeliauja jau gegužės 31 dieną.

Temos:

Kinas monstras

Naujausi straipsniai