Filmas „Taip gimė žvaigždė“ Bradley Cooperiui tapo „santykių išbandymu“: dėkojo žmonai

BAFTA apdovanojimų akimirkos/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-13 19:54
Nors modelis Irina Shayk ir aktorius Bradley Cooperis apie savo asmeninį gyvenimą praktiškai niekuomet nekalba, bet per vykusius BAFTA kino ir televizijos apdovanojimus garsus vyras nusprendė nepasyti šios nerašytos taisyklės. Sakydamas padėkos kalbą, jis leido žvilgtelėti į savo ir modelio santykius iš arčiau.

Sulaužęs tikriausiai sau pačiam seniai duotus tylos įžadus niekuomet nekalbėti apie savo ir Irinos Shayk santykius, Bradley Cooperis BAFTA apdovanojimų metų nepraleido progos padėkoti gyvenimo partnerei.

Kai filmas „Taip gimė žvaigždė“ per ceremoniją buvo įvertintas už garso takelį (filmą režisavo ir jame vaidino Bradley Cooperis), Bradley užlipęs į sceną Irinai Shayk skyrė švelnius žodžius.

„Labiausiai noriu pasakyti „ačiū“ Irinai. Kad ištvėrė tuo visus nutrūktgalviškus muzikinius bandymus mūsų namo rūsyje. Ačiū, išties – labai tau ačiū“, –  pagrindinį padėkos kalbos akcentą uždėjo B. Cooperis.

BAFTA apdovanojimų akimirkos/Vida Press nuotr.
BAFTA apdovanojimų akimirkos/Vida Press nuotr.
BAFTA apdovanojimų akimirkos/Vida Press nuotr.
BAFTA apdovanojimų akimirkos/Vida Press nuotr.

Pora į iškilmingą vakarą Londone atvyko atskirai ir įėjo pro skirtingas duris, tačiau abu tarsi susitarę vilkėjo panašiais kostiumais, o kai Bradley lipo į sceną atsiimti pergalę įprasminančios statulės, jo mylimoji garsiai reiškė ovacijas.

Viename atvirame interviu Irina yra sakiusi:

„Turiu daug draugių, besidalijančių smulkiausiomis savo asmeninio gyvenimo detalėmis. Aišku, žaviuosi tuo, galvoju – puiku. Bet kiekvienas privalo turėti teisę į savą pasirinkimą. Dirbdama tampu viešu asmeniu, todėl tebūnie tai, ką darau – vieša, o asmeninis gyvenimas – privatus. Dėl to jis ir „asmeninis“ – tik tau ir šeimai. Džiaugiuosi, kad taip yra mano pasaulyje.“

Savaitgaliais Iriną su Bradley ir dukrele dažnai galima pamatyti garsenybių pamėgto Los Andželo priemiesčio Calabasas ūkininkų turgelyje. Vilkinčius į akį nekrintančiais kasdieniais drabužiais ir maloniai bendraujančius su užkalbinusiais pažįstamais, prekeiviais ar gerbėjais.

Apie savo jausmus neatviraujantiems Holivudo gražuoliams kol kas laikytis nusistatytų taisyklių sekasi puikiai. Jie kartu, tačiau mažai kas žino, kas dedasi už uždarų jų namų durų.

Naujausi straipsniai