Fiesta Zaraso saloje prasidėjo: vasarotojai suplūdo į „Galapagų“ festivalį

Festivalio „Galapagai“ akimirka / Šarūnės Katinaitės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-29 22:15
Penktadienį Zaraso saloje prasidėjo tai, ko vasarotojai laukė ilgai: festivalis „Galapagai“. Į Zarasuose esančią salą, prie Zaraso ežero vasarotojų minia ėmė plūsti jau penktadienio pavakarę.

Šįmet „Galapagų“ festivalis didesnis nei bet kada anksčiau: per penktadienį ir šeštadienį į net kelias čia pastatytas scenas užlipti ketina per keliasdešimt atlikėjų, jų sąraše – ir ypač didelės žvaigždės.

Festivalis „Galapagai 2016“ šiemet atvykėliams iš viso siūlo net 8 scenas, 80 atlikėjų, 90 pasirodymų. Pirmąjį festivalio vakarą karūnavo Ibisoje šiuo metu reziduojantys didžėjai „Gorgon City“, o antrąjį – nutrūktgalviai vokiečiai „Milky Chance“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lietingų „Galapagų“ vakarėlio vinis – „Gorgon City“ šuo scenoje: pamatyti buvo verta

Festivalyje pasirodys ir didelis būrys Lietuvos garsenybių: „Abii“, „Garbanotas Bosistas“, „G&G Sindikatas“, Leon Somov & Jazzu, Beissoul&Einius, Vidas Bareikis, „Baltasis Kiras“, „Tie Geresni“, „Sirupas“... Visų, atrodytų, nė neišvardinsi.

Linksmybės Zaraso saloje prasidėjo dar penktadienio popietę, festivalininkams tik besirenkant į muzikos fiestos vietą. Nepabūgusi apniukusio dangaus, kuris kartais čia pratrūksta lietumi, minia susirinko ypač gausi.

Šarūnės Katinaitės nuotr.
Šarūnės Katinaitės nuotr.

Patys pirmieji „Valley“ scenoje čia savo melodijas dovanojo „Frank Fitts“, „Monkey Tank“, „Jauti“, „Baltasis Kiras“, Vidas Bareikis, pavakarę visi buvo pakviesti susirinkti prie didžiosios scenos, kur programą tęsė „Pilnatys“, „Keymono“, „Lilas ir Innomine“.

Festivalyje „Galapagai“ nelyja, susirinkusieji mėgaujasi gražia kompanija, dideliu pramogų pasirinkimu ir gražia draugija. Pagrindiniai penktadienio atlikėjai – Šiaurės Londone susiformavęs duetas „Gorgon City“ su savo gyva koncertine programa.

Pirmąjį penktadienį prasidėjusio populiariosios muzikos festivalio „Galapagai“ vakarą Zarasuose karūnavo britų „Gorgon City“ ir gyvos grupės pasirodymas. Koncerte audringai besilinksminę vasarotojai įsitikino: į festivalį jie atvažiavo ne be reikalo.

Žmonės.lt