Sugrįžta fiasko patyręs ir gerbėjus papiktinęs festivalis „Karklė“

karklė / Festivalio "Karklė" socialinio tinklo Facebook paskyra
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-17 12:45
Penktadienį socialiniame tinkle „Facebook“ festivalio „Karklė“ puslapis tapo ir vėl aktyvus. Puslapiui buvo uždėta nauja viršelio nuotrauka, kurioje galima matyti festivalyje jau koncertavusių atlikėjų nuotraukas ir būsimo festivalio datą – rugpjūčio 18-20 d. Ant viršelio nuotraukos taip pat puikuojasi angliškas užrašas „To be continued...“ (liet. „Laukite tęsinio...“)

Vis dėlto, neatrodo, jog tokiomis naujienomis festivalio gerbėjai yra itin patenkinti. Daugelis vis dar nėra atgavę pinigų už praeitais metais neįvykusį ir likus vos kelioms dienoms iki festivalio atšauktą renginį.

Po naująja viršelio nuotrauka galima rasti sarkastiškų komentarų, kuriuose gerbėjai klausia kada atgaus pinigus, bei pajuokavimus apie tai, ar žadamas festivalis iš tiesų įvyks.

Praėjusių metų vasarą, likus vos kelioms dienoms iki festivalio „Karklė 2016 Live Music Beach“, organizatoriai paskelbė, jog renginys neįvyks ir bus perkeltas į 2017-uosius. Buvo pranešta, jog tie bilietai, kuriuos gerbėjai įsigijo tam, kad patektų į 2016-ųjų renginį, galios ir 2017-aisiais.

Festivalio organizatoriai „Renginių centras“ žadėjo, jog pinigai už bilietus bus grąžinti tiems, kurie nenori laukti kito festivalio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai