Festivalyje „Visagino country“ – žvaigždės iš pasaulio kantri muzikos sostinės Nešvilio

Virgis Stakėnas festivalyje „Visagino country“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-11 11:07
Rugpjūčio 15–17 dienomis kantri muzikos gerbėjus ir visus, vertinančus gyvai atliekamą muziką, pakvies XXI tarptautinis muzikos festivalis „Visagino country“. Tęsdamas savo tradicijas, šis festivalis tampa vis turtingesniu ir lankytojus žada nustebinti spalvinga muzikos programa bei smagiais papildomais renginiais.

„Visagino country“ programa šiemet klausytojui dovanos net tris grupes, kurios atstovaus kantri muzikos tėvynei JAV. Tai – grupė „Modern Earl“, atlikėja Liane Edwards su grupe ir atlikėjas Ray Scott, atvyksiantis iš paties Nešvilio – pasaulio kantri muzikos sostinės. Tarp kitų festivalio žvaigždžių pasirodys ir grupė „Little-Country-Gentlemen“ iš Vokietijos, kantri muzikos grupės iš Danijos, Italijos, Latvijos, taip pat Lietuvos kantri muzikos grandai bei jaunieji talentai.

Festivalis tradiciškai prasidės penktadienį, rugpjūčio 15 d., 17 val. Visagino gatvėmis judančiu motorizuotu „kantristų“ paradu. Be pagrindinių didžiųjų koncertų festivalio lankytojų lauks daug kitų renginių: vaikų ir jaunimo projektas „Kantri viltys“, kantri giesmės Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčioje ir kt.

Praėjusiais metais pirmą kartą vykęs linijinių šokių renginys šiemet dar labiau geografiškai išsiplėtė – jame dalyvaus šokėjai iš Latvijos ir Estijos. Šeštadienį visi susidomėjusieji 15 val. bus pakviesti į šokių aikštelę „Jama“. Čia žiūrovai galės ne tik išvysti puikiai šokančią minią, bet ir patys pasimokys šokių žingsnelių. Aštrių pojūčių mėgėjus šeštadienį 12 val. pakvies „StuntRiding šou“ – akrobatinis važiavimas motociklais.

Didžiųjų festivalio koncertų metu abu vakarus žiūrovų lauks staigmena – ugnies šou, kurį dovanos grupė „Pantera“ iš Ukrainos. Šios grupės pasirodymai – tai šokių su ugnimi, žongliravimo, akrobatikos ir neįtikėtinų efektų derinys, atliekamas skambant kantri muzikai. Antrąjį vakarą grupės „Pantera“ pasirodymą festivalio uždarymo programoje vainikuos specialus pirotechnikos ir fejerverkų šou.  

Dėl Visagino stadiono rekonstrukcijos šiemet festivalis vyks Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro stadione (Festivalio g. 11a). Šalia miško apsuptos pagrindinės aikštės įsikurs palapinių miestelis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai