Festivalyje „Vibelift“ K. Meschino prisiminė patirtas patyčias – vaikai skaudžiai užgauliojo

Karolina Meschino / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-26 12:03
Balandžio 26 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksta jaunimui skirtas festivalis „Vibelift“. Renginio dalyvių laukia net 19 pranešėjų, 13 populiarių muzikos atlikėjų, 80 šokėjų, 45 socialinių tinklų žvaigždės, „Instagram“ paskyrose turinčios šimtus tūkstančių sekėjų. Į festivalį atvykusi K. Meschino sakė, kad pagrindinis jos tikslas – daryti jaunimui teigiamą įtaką. Mergina drąsiai ir užtikrintai kalbėjo apie ją aplankiusį populiarumą ir ne tokią saldžią jo pusę.

„Visiems linkiu atrasti save. Mano sėkmė prasidėjo ėmus sau prieštarauti, išlipus iš komforto zonos. Visų pirma, tas populiarumas... Jis lydėjo mane visais gyvenimo etapais, tačiau ne visada buvo teigiamas“, – pasakojo Karolina Meschino.

„Vien dėl to, kad mano tėtis yra italas – buvau tamsesnio gymio ir išskyriau iš kitų vaikų. Galvodavau, kodėl mano pavardė yra ne Kavaliauskaitė? Jei važiuodavau su tėvais prie jūros, sėdėdavau po skėčiu ir nesidegindavau, nes grįžusią namo mane visi vadindavo šūdu“, – nuoširdžiai toliau pasakojo Karolina.

Dėl aplinkinių vaikų patyčių Karolina visą laiką kopijuodavo savo geriausią draugę. Vieną kartą ant savęs supyko: kodėl ji turėtų kažką kopijuoti?

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

K. Meschino gyvenime buvo ir tokių etapų, kai norėjo būti berniuku. Ji net rengėsi berniukiškai. Tik vėliau ji suprato, kad neverta ir ėmėsi veiklos, kuri iki šiol ją veda į priekį.

„Kaip influencerė, dabar aš tiesiog transliuoju savo kasdienybę. Parodau, kokius kosmetikos produktus naudoju. Kartą nufilmavusi vaido įrašą, kaip plaukus susigarbanoti tualetiniu popieiurmi, iki šiol sulaukiu merginų laiškų su nuotraukomis ir padėkomis.“

Karolina Meschino paragino visus nebijoti būti savimi, nes tik drąsūs gali judėti į priekį. Atsidūrus televizijoje, jai ilgą laiką drebėjo rankos, iš pradžių ji net negalėdavo normaliai dėlioti sakinių. Net šiandien prisipažino norėjusi atšaukti savo pasirodymą festivalyje, bet to nepadarė. Mergina ryžtingai nusiteikusi atvyko padrąsinti jaunų žmonių.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Festivalį organizuoja judėjimas „Kūrėjų karta“ ir Socialinių mokslų kolegija, o jos vadovė Gabija Skučaitė pati ėmėsi ir renginio režisavimo. Kurdama festivalio scenarijų ji ieškojo naujų formų renginių režisūroje ir visą renginį pavertė įspūdingu tobulėjimo šou, kuris paremtas prasmingų ir įsimenančių patyrimų sukūrimu, o ne tik žinių perteikimu. Įspūdį sustiprino specialiai šiam renginiui kurtos šviesų instaliacijos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai