Festivalyje „Skanaus!“ garsenybės dainavo, skuto bulves ir valgė vabzdžius

Festivalio „Skanaus!“ akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-11 08:18
Maisto kultūros festivalis „Skanaus!“ kauniečius ir miesto svečius sukvietė į antrus metus organizuojamą maisto fiestą. Pirmąją festivalio dieną lankytojus linksmino koncertas ir azartiškos maisto varžytuvės, kuriose susirungė keturios garsenybių komandos. Jos dalyvavo maisto mūšyje, degustavo tarakonus ir susikovė bulvių skutimo čempionate.

Nors penktadienį – pirmąją festivalio dieną – Kauną merkė lietus, jis šventės nesugadino ir Kauno Rotušės aikštę užplūdo būrys žmonių. Linksmu pirmosios festivalio dienos akcentu tapo maisto kultūros festivalio koncertas ir varžytuvės.

Azartiškose maisto ir skonio varžytuvėse susirungė keturios komandos, kuriose – serialo „Naisių vasara. Sugrįžimas“ žvaigždė Inga Norkutė-Žvinienė ir aktorius Ramūnas Rudokas, aktorė Ineta Stasiulytė ir baletmeisteris Nerijus Juška, dainininkė Karina Krysko ir jos kolega Stano, laidų vedėja Jolanta Leonavičiūtė ir Deivydas Zvonkus.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Garsenybėms teko ne tik rungtis bulvių skutimo čempionate, užrištomis akimis valgyti vabzdžius, liečiant tik rankomis atspėti koks maisto produktas paslėptas dėžėje, bet ir susikauti tikrame maisto mūšyje.

Nuotaikingam koncertui dirigavo Vitalijus Cololo ir Aušra Štukytė. Jo metu buvo galima išvysti grupių „69 danguje“, „Čilinam“, dainininkų Irenos Starošaitės, Anželos ir Žygio, Tomo Augulio ir kitų muzikinius pasirodymus.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai