Festivalyje „Granatos Live“ koncertuos britų topų užkariautojas Johnas Newmanas

Johnas Newmanas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-02-11 11:16
Festivalis „Granatos Live“ su džiaugsmu skelbia dar vieną šių metų sezono žvaigždę. Rugpjūčio 1-3 dienomis Rumšiškėse vyksiančiame festivalyje pasirodys viena ryškiausių jaunosios kartos britų žvaigždžių – dainininkas Johnas Newmanas. Atlikėjas prisijungia prie „Granatos Live“ nuotaiką kursiančių garsenybių, kurios jau anksčiau patvirtino savo dalyvavimą šiame festivalyje – atlikėjo Dub FX ir grupės „Bastille“.

Johnui Newmanui – tik 23-eji, bet jis jau gali pasigirti dviem hitais „numeris vienas“ Didžiojoje Britanijoje, pirmąją šios šalies topų poziciją pasiekė ir pernai išleistas debiutinis dainininko albumas „Tribute“. Kitą savaitę įvyksiančioje Britų muzikos apdovanojimų ceremonijose Johnas Newmanas pretenduoja net į tris statulėles – metų atlikėjo, metų singlo ir metų vaizdo klipo.

„Getty Image“ nuotr.
„Getty Image“ nuotr.

Keturiolikos metų groti gitara ir kurti dainas pradėjęs Johnas Londono muzikantų ratuose pradėjo suktis 2011-aisiais – po eilės pasirodymų muzikos klubuose patraukė įrašų leidyklos „Island Records“ dėmesį. Rimtesnės sėkmės jis sulaukė jau po metų – pradėjęs bendradarbiauti su grupe „Rudimental“. 2012-ųjų vasarą išleista grupės daina „Feel The Love“, kurioje skambėjo Johno balsas, pasiekė pirmąją britų topų vietą, atkreipdama dėmesį į vokalistą, kurį kritikai pavadino „vyriškuoju atsaku dainininkėms Adele ir Amy Winehouse“. Dar labiau susidomėjimą Johnu padidino „Rudimental“ hitas „Not Giving In“, kurį taip pat papuošė jo vokalas.

2013-ųjų vasarą Johnas Newmanas britų simpatijas pelnė jau kaip solinę karjerą pradėjęs atlikėjas – pirmasis jo singlas „Love Me Again“ pakilo į aukščiausią populiariausių dainų sąrašo vietą, be to, įsitaisė dar devynių šalių „Top 10”. Hitai „Cheating“ ir „Losing Sleep“ įtvirtino Johno populiarumą – šiuo metu tai neabejotinai vienas mėgstamiausių jaunų klausytojų atlikėjų visoje Europoje.

Šiuo metu Europoje, o antroje pavasario pusėje JAV koncertuosiantis dainininkas vasarą ketina pasirodyti didžiausiuose mūsų žemyno festivaliuose. Jau patvirtinti jo pasirodymai dešimtis tūkstančių žiūrovų pritraukiančiuose britų festivaliuose „Isle Of Wight“ ir „Wireless“, artimiausiu metu jų sąrašą papildys vasaros pasirodymai kitose Europos šalyse.

„Iš atsiliepimų internete matome, kad Johno Newmano dainos pasiekė ir Lietuvos publiką – prašymų jį pakviesti gavome ne vieną ir ne dešimt. Šiandien skelbiame gerą žinią – festivalyje sulauksime atlikėjo, kuris yra viena mėgstamiausių ir madingiausių ne praeities, o šių dienų žvaigždžių“, – džiaugiasi festivalio „Granatos Live“ rengėjai.

„Getty Image“ nuotr.
„Getty Image“ nuotr.

Johnas Newmanas, viena populiariausių šių dienų britų grupių „Bastille“ ir Australijos „dubstep“ garsenybė Dub FX – pirmosios šių metų „Granatos Live“ žvaigždės. Kaip ir pernai, festivalio publikos laukia kelių dešimčių žinomų Lietuvos ir užsienio atlikėjų koncertai.

Pernai rugpjūtį Rumšiškių liaudies buities muziejuje startavusios „Granatos Live“ priviliojo didelį užsienio ir Lietuvos atlikėjų būrį. Festivalyje pasirodė tokios žvaigždės kaip Jamesas Morrisonas, Jamie N Commonsas, „Fenech-Soler“, „The Asteroids Galaxy Tour“, Dub FX, GJan, „Skamp“, „G &G Sindikatas“, „Liūdni slibinai“ ir daugelis kitų.

Tik 1000 „Granatų“ bilietų po 99 Lt jau galima įsigyti „Bilietai.lt“ prekybos vietose. Pasibaigus šiam kiekiui, bilietai brangs.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama