Festivalyje „Galapagai“ grupė „Skamp“ gros kartu su „Superci“ ir Mr.Woodnote

Viktoras Diawara-Vee / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-26 12:48
Netikėtą rožinės kramtomosios gumos burbulą susprogdinę vilniečiai „Skamp“ iš kišenės ir toliau traukia staigmenas. Į sceną efektingai grįžtanti grupė šią vasarą festivalyje „Galapagai“ pasirodys kartu su kultine švedų hip hopo grupe „Supersci“ ir australų kilmės saksofonistu Mr.Woodnote iš Didžiosios Britanijos.

Ir „Superci“, ir Mr.Woodnote jau žino kelią į „skempo“ Viktoro Diawaros-Wee menų fabriką „Loftas“ Vilniuje, o rugpjūčio 1-2 dienomis galės pasimėgauti Zaraso ežero salos gaiva muzikos ir pramogų festivalyje „Galapagai 2014“.

Neseniai grupė „Skamp“ pateikė puikią staigmeną – naują dainą „Good Girl Gone Bad“, kurią įrašė kartu su “jungle” muzikos karaliumi, įminusiu ryškų pėdsaką regio puslapiuose – Deadly Hunta. 

Pasak „Skamp“, naujas kūrinys buvo parašytas ir įrašytas geroje kompanijoje: „Daugiau nei malonu dirbti su Deadly Hunta. O filmuojant vaizdo klipą buvo labai daug juoko. Mūsų mėgiamiausia pasaulyje fotografė Marla Singer nusprendė, kad nori pradėti filmuoti klipus. Taigi, mūsų fotografinis meilės nuotykis virto filmu.“

Į kūrybinę avantiūrą leidęsi „Skamp“ priėmė į savo traukinį daug artistiškų pakeleivių. „Visus įtraukėme į procesą, kad įlietų naujos energijos“, – paaiškina. 

Vaizdo klipe „Good Girl Gone Bad“ nauja energija veržiasi rožiniais garais, po atogrąžų miškus laigantis Deadly Hunta dėvi rožinį šalmą, o iš plastmasinių lėlės namų ištrūkusi blondinė, skani kaip ledai, jodinėja dinozaurais, pasišaudydama savo mažučiu rožiniu revolveriu...

„Grupė „Skamp“ visada laikėsi požiūrio – kai neturi ką pasakyti, nieko ir nesakyk. Taigi, kurį laiką nieko nesakėme. Bet daug darėme. Ir asmeninėje, ir profesinėje veikloje buvome velniškai produktyvūs, ir visada jautėme įkvėpimą. O dabar turime ką pasakyti kolektyviškai, – teigia „Skamp“. – „Good Girl Gone Bad“ – ne vienintelė mūsų naujiena. Festivalyje „Galapagai“ pristatysime ir daugiau naujų dainų, mūsų gyvas sąstatas bus didesnis nei įprastai – įtrauksime ir pučiamuosius. Bus įdomių bendrų pasirodymų. Labai džiaugiamės, kad galėsime padirbėti kartu su “Supersci” ir Mr.Woodnote. Aišku, pagrosime ne tik naujienas, bet ir visiems gerai žinomas dainas. Bet galime pažadėti, kad jas išgirsite visai naujai.”

Rugpjūčio 1-2 dienomis festivalyje „Galapagai“ taip pat pasirodys pasaulinę šlovę pelnę rokenrolistai “The Baseballs” (Vokietija), Leon Somov & Jazzu (Lietuva), „Lemon Joy“ (Lietuva), „Liūdni Slibinai” (Lietuva), „Krambambulya“ (Baltarusija), Jurga (Lietuva), „Keymono“ (Lietuva), Markas Palubenka (Lietuva), „Bez Bileta“ (Baltarusija), „Digital Digital“ (Estija), „Bonafide 3000“ (Izraelis), „Superskankers“ ft. Okym Riim (Estija), Margaret LIVE (Estija), „Curlykills“ (Estija) ir kiti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai