Festivalyje „Coachella“ – gaisras: vaizdo įraše – jokių linksmybių

Festivalį „Coachella“ sutrikdė gaisras (2019 m.)/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-14 16:28
2019-ųjų metų „Coachella“ prasidėjo ne taip, kaip buvo planuota. Kone daugiausiai muzikos, mados ir kino žvaigždžių pritraukiančio renginio linksmybes trumpam nutraukė gaisro liepsnos.

1999-aisiais debiutavęs festivalis „Coachella“ yra vienas populiariausių JAV muzikos festivalių. Šį savaitgalį žvaigždės plūdo ne tik į atlikėjams skirtas erdves, tarp žiūrovų irgi galėjai sutikti ne vieną gerai pažįstamą veidą.

Pirmąją naktį, kuomet publiką linksmino Janelle Monae, Childish Gambino bei Cardi B, šėliones sutrikdė gaisras festivalio teritorijoje. Riversaido apylinkės ugnegiasiams teko gelbėti žmones nuo visa pasiglemžti bandančių liepsnų.

Festivalio „Coachella“ svečiai (2019 m.)/Vida Press nuotr.
Festivalio „Coachella“ svečiai (2019 m.)/Vida Press nuotr.

Festivalio dalyviai kreipėsi į specialiasias tarnybas pranešdami, kad girdėjo sprogimą. Rašoma, kad dauguma, suvokę didžiulę grėsmę, bėgo iš pavojingos teritorijos.

Netruko, kol socialiniame tinkle festivalio lankytojai ėmė dalytis nemaloniais įspūdžiais. Vaizdo įrašuose užfiksuota, kas nutiko vos įvykus incidentui.

Praėjusiais metais festivalio karaliene tapo dainininkė Beyonce. Kitais „hedlaineriais“ – Eminemas ir The Weeknd.

Šį kartą „Coachella“ muzikos fiestoje Kalifornijoje pasirodo jau minėta Janelle Monáe, Weezer, „Four Tet“, Pusha-T ir Ella Mai.

Festivalio bilietas kainuoja nuo 360 eurų ir jis vyksta balandį. Nemaža kaina ir kelionės išlaidos netrukdo žmonėms dėl savo svajonės nuvykti į Kaliforniją. 

Naujausi straipsniai