Festivalyje „Betsafe Radistai Village“ žiūrovų laukia pašėlusios pramogos

Festivalyje „Betsafe Radistai Village“ žiūrovų laukia pašėlusios pramogos
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-20 13:18
Jau šiandien prasidedančio didžiausio šalyje elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village‘18“ dalyvius džiugins ne tik įspūdingi muzikos žvaigždžių pasirodymai, bet ir pašėlusios pramogos. Penktadienį ir šeštadienį Obuolių salą drebinsiančiame festivalyje ne tik gros elektroninės muzikos autoritetai Sander van Doorn, Cédric Gervais, D.O.D, „Firebeatz“, Mr. Belt & Wezol, „The Antidote“, „Third Party“, Stisema ir daugelis kitų, bet ir vyks aibė įvairių pramogų, sporto rungčių ir nutrūktgalviškų užsiėmimų.

„Pasirūpinome ne tik muzika, bet ir pramogomis, todėl jau šį savaitgalį visus festivalio dalyviai mėgausis stogą raunančioms pramogomis ir linksmybėmis. Nuoširdžiai kviečiu visus ir visas aktyviai dalyvauti. Bus linksma, kaip niekada“, – sako Jonas Nainys.

„Visas specialiai paruoštas pramogas išbandėme patys, todėl galiu drąsiai pareikšti – bus labai smagu“, – Jonui pritarė Rolandas Mackevičius.

Nuo pat festivalio atidarymo šį penktadienį dalyviai bus kviečiami į įvairias sporto varžybas, pašėlusias pramogas vandenyje ir krante. Specialiai įrengtoje įspūdingoje „GameOn“ zonoje bus galima išmėginti jėgas „PlayStation“ kompiuteriniuose žaidimuose „FIFA“, „NBA“, „Fortnite“ ir kituose.

Būtent čia vyks parodomasis Radistų komandos ir „NBA“ krepšininko Donato Motiejūno komandos virtualaus futbolo mačas, kurį stebėti ir palaikyti žaidėjus kviečiami visi festivalio dalyviai. Taip pat, čia bus galima žaisti vieninteliu Lietuvoje „Beat Saber“ žaidimu, kurio dalyviai galės vienu metu ir kurti muzikos ritmą ir šokti.

Vandens pramogų mėgėjų lauks ypač išpopuliarėjęs šlapio futbolo turnyras „4x4“. Paplūdimio zonoje legendomis apipintas vandens karas, kuriam paruošta daugiau nei 1500 vandens pripiltų balionų.

Norinčių pajausti ekstremalius pojūčius jau laukia vandens čiuožykla, kurią kiekvienais metais išbando tūkstančiai festivalio dalyvių. Šeštadienį į rytinį dušą kvies seksualių vaikinų ir merginų maudytojų komanda, kuri visus dalyvius putomis nupraus specialioje „Betsafe plovykloje“.

Be to, šeštadienio pietums Radistai paruošė tikrą „uogą ant torto“ – pagrindinėje scenoje vyks išskirtinis „Humoro klubo“ pasirodymas.

Be to, festivalis prisijungia prie edukacinė žalos mažinimo iniciatyvos „Be Safe Lab“ („Saugi erdvė“). Specialioje „Be Safe Lab“ palapinėje bus nemokamai dalijami prezervatyvai, vanduo, informacinės skrajutės apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo ir nesaugių lytinių santykių rizikas. Festivalio dalyviai taip pat bus kviečiami konsultuotis su specialistais, pasitikrinti blaivumą alkotesteriais.

Šiandien prasidedantis ir visą savaitgalį Obuolių saloje vyksiantis festivalis „Betsafe Radistai Village‘18“ žiūrovams dovanos daugybę elektroninės muzikos žvaigždžių pasirodymų. Trijose scenose sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, pati moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, spec. efektai. Lankytojų laukia begalė pramogų ir žaidimų.

„Betsafe Radistai Village‘18“ festivalį kartu su Radistais rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai