Festivalis „Roko naktys 2015“ skelbia pirmuosius atlikėjus: atvyksta piratai iš Škotijos „Alestorm“

„Alestorm“ / Koncerto organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-20 11:25
Praėjusią vasarą triukšmingai atgimęs festivalis „Roko naktys“ šią vasarą savo gerbėjus vėl kviečia praleisti audringas roko naktis Zaraso ežero saloje su ypatingai uždegančiais svečiais.

Festivalio „Roko naktys 2015“ organizatoriai praneša, kad liepos 31–rugpjūčio 1 dienomis Zarasuose viešės žvaigždės iš Jungtinės Karalystės – „Alestorm“.

„Pirat metal“ žanrui priskiriami škotai „Alestorm“ priklauso vienai pagrindinių pasaulio sunkiosios muzikos įrašų kompanijų „Napalm Records“. 2007-aisiais pasirašant sutartį su įtakingais leidėjais ir gimė grupės pavadinimas „Alestorm“, pakeitęs ankstesnį kompanijos vardą „Battleheart“, nebeatitikusį muzikinės koncepcijos.

Sunkiojo roko atstovai „Alestorm“ apkeliavo visą pasaulį, koncertavo Naujojoje Zelandijoje, Australijoje, Karibų salose. Piratų laivo velniai pateisina savo įvaizdį – jie neina į sceną neištuštinę romo statinės. Šiuo metu grupė vėl išplaukė į jūrą su savo naujuoju albumu „Sunset on the Golden Age“. Daugiamilijoninės jų kūrinių peržiūros Youtube patvirtina, kad „Alestorm“ – vieni ryškiausių ir įdomiausių žanro atlikėjų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai