Festivalis „Granatos Live“: antroji diena svaigina saule ir žvaigždžių laukimu

Festivalio „Granatos Live 2018“ akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Tūkstančiai muzikos gerbėjų plūsta į Rumšiškes. Penktadienį prasidėjo dvi dienas truksiantis festivalis „Granatos Live“. Renginys, kuriame šiemet laukiama apie 20 000 žiūrovų, vyksta šeštąjį kartą. Svečiams parengtos šešios dešimtys užsienio bei Lietuvos atlikėjų ir grupių pasirodymų, dienos metu jie gali mėgautis įvairiomis pramogomis.

Šeštadienį žiūrvovai išvys Betsy, GJan, Saulių Prūsaitį, Ba., George Ezrą, Andrių Mamontovą, Duke Dumont.

Nuotaiką kels Humoro klubas, Karolis Rupkus, Flash Voyage, Abudu, The Roop, The Station.

Nė akimirkos erdvės be garso nepaliks Šventinis Bankuchenas, Ironvytas, Despotin Fam, Flying Saucer Gang, 8 kambarys. Taip pat – DJ Swix, DJ Delta, DJ Flip, DJ Dubra, o paplūdimyje jau dabar skamba Sarmata.

Merginų numylėtinio George Ezros ir jo komandos pageidavimu festivalio persirengimo kambariuose atsirado purūs kilimai ir televizoriai. Hito „Budapest“ atlikėją į Lietuvą atlydėjo 19 žmonių komanda ir du vilkikai, kurie atgabeno jo pasirodymui reikalingą techniką. Kaip ir dauguma kitų scenos žvaigždžių, Ezra su komanda nori maitintis sveiku, natūraliu, kokybišku maistu.

Privatus lėktuvas atgabens ir hito „Ocean Drive“ autorių Duke Dumont. Ir nors šis britų elektroninės šokių muzikos kūrėjas su komanda ilgai užsibūti Lietuvoje neplanuoja, tačiau festivalio „Granatos Live“ organizatoriai buvo įspėti – jei jam čia patiks, gali ir pasilikti.

Prieš lipdamas į sceną šis DJ nori „pasitreniruoti“, tad festivalio organizatoriams teko padidinti šios britų žvaigždės persirengimo kambarį ir jame įrengti analogišką pultą tam, koks Duke Dumont‘o lauks scenoje. Jo pasirodymas – paskutinis tarp visų festivalio „Granatos Live“ didžiosios scenos žvaigždžių, po to visi, dar turintys jėgų, laukiami prie „NESCAFÉ“ jaunųjų atlikėjų, „Lnk.lt“ hiphopo, „Red Bull 3style“ DJ ir „Lizdo“ DJ scenų, kur muzika ir šokiai tęsis iki ryto.

Pilną „Granatos Live“ programą galima rasti www.granatos.lt

Festivalio „Granatos Live 2018“ antroji diena (184 nuotr.)
+178
Festivalio „Granatos Live 2018“ lankytojų stilius (68 nuotr.)
+62
Festivalio „Granatos Live 2018“ pirmoji diena (211 nuotr.)
+205

Skaitykite daugiau