Festivalio „Slavianskij bazar“ scenoje – Veronikos Gordijevskajos muzikinis pasirodymas

Veronika Gordijevskaja festivalyje „Slavianskij Bazar“ / Jurgos Anusauskienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Liepos 9 dieną Vitebske (Baltarusija) prasidėjęs 22-asis tarptautinis menų festivalis „Slavianskij bazar“ jau beveik pasiekė finišo tiesiąją. Šis savaitę trukęs renginys vyko be pertraukos, 24 valandas per parą.

Šiais metais „Slavianskij bazar“ dalyvauja apie šešis tūkstančius dalyvių iš trisdešimties šalių, o užkulisiuose pluša daugiau kaip penki šimtai akredituotų žurnalistų.

Festivalio metu vyksta  klasikinės, džiazo, popmuzikos koncertai, pristatomi naujausi filmai, spektakliai, parodos, veikia tautodailės mugės, iš viso – per 100 renginių, vykstančiu vienu metu skirtingose 8 vietose.

Tiesioginių transliacijų metų žiūrovai renginius stebi  per centrines  Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Gruzijos televizijas. Iš viso transliacijas iš festivalio  stebi daugiau nei penkiasdešimties šalių televizijos žiūrovai.

Daugiausia dėmesio sulaukia vasaros amfiteatras. Įspūdinga scenografija ir moderniausi techniniai sprendimai joje geriausiai matomi tamsoje, todėl  dalis koncertų prasideda antrą valandą nakties ir baigiasi penktą ryto. Net 7000 žiūrovus talpinanti salė – visada yra pilna.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vyko vienas populiariausiu koncertų – „Naktinis hitas“, kuriame  kartu su slavų žvaigždėmis pasirodė ir Lietuvos atstovė Veronika Gordijevskaja.

Veronika Gordijevskaja festivalyje „Slavianskij Bazar“ (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau