Festivalio „Roko naktys“ siela Algirdas Barniškis-Blėka kuria roko bibliją

Algirdas Barniškis-Blėka / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-20 11:53
Legendinį festivalį „Roko naktys“ organizuojantis roko muzikantas Algirdas Barniškis-Blėka praėjusią savaitę internete tapo sunkiosios muzikos pastoriumi. Vieno sakinio pamokslus kolegoms muzikantams dėliojantis Blėka sulaukė nuotaikingos reakcijos ir džiugių paplekšnojimų per petį.

Intriguojančia interneto naujiena tapo seksualus, krūtingas zuikutis, šokantis pagal „Roko naktų“ himną ir vedantis į trumpuosius video pamokslus. Jų veidas Blėka savo bažnytinio žanro pratarme kreipiasi į kolegas.

„Bosiste mano, niekada negrok per aukštai užsikėlęs bosą – yra ir kitų būdų paslėpti savo papus. Būgnininke mano, roko grupėje splashas naudojamas tik kaip peleninė“, – pamokslauja žinomas muzikantas ir festivalio organizatorius.

Sunkiojo roko broliai į šią linksmai nuteikiančią „Roko bibliją“ žiūri palankiai ir gausiai dalijasi Blėkos „tiesomis“ internete. „Pernai atgimus „Roko naktims“, publika sakė – „grįžo mūsų bažnyčia“. Tai nutarėm, kad toji Roko bažnyčia turi turėti ir Roko bibliją“, – juokėsi Blėka,  dar turintis ką pasakyti vokalistui, gitaristui ir klavišininkui – tambūristui.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Festivalis „Roko naktys“ šiemet vyks liepos 31 – rugpjūčio 1 dienomis. Atgimusioje Roko bažnyčioje šiemet griaudės škotų piratai „Alestorm“, amerikiečių urbanistinio metalo grupė „Combichrist“, suomiai „Private Line“, „Neonfly“ iš Didžiosios Britanijos ir visas sunkiosios muzikos kompanija iš Lietuvos: „Katedra“, „Thundertale“, „Soul Stealer“, „Rebelheart“, „Awakening Sun“, „Freaks on Floor“, BIX, „Monkey Tank“, „Stiffer“, „Wild Reason“, „Sutemon“, „AC/DC Tribute.lt“. Bilietus platina „Tiketa“. Kitą pirmadienį bilietai brangs.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai