Festivalio „Nida Stories“ pirmasis koncertas Tomui Sinickiui padovanojo naują patirtį

Tomo Sinickio koncertas bažnyčioje/Rimos Juonytės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-02 13:29
Pajūryje šią vasarą poilsiautojai turi progą pasinerti į ypatingą koncertinę atmosferą. Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje vykstantys naujo formato festivalio „Nida Stories“ renginiai tampa nauja patirtimi ir patiems atlikėjams.

Tai, kad bažnyčioje rengiami klasikinės muzikos vakarai, pernelyg nestebina. Tačiau Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje įvykęs pirmasis festivalio „Nida Stories“ koncertas buvo iš roko repertuaro – prie altoriaus su gitara stojo Vilniaus atlikėjas Tomas Sinickis.

„Niekada nesu grojęs bažnyčioje. Man tai – pirmas kartas. Kalbėsiu atsargiai“, – sakė Tomas. Ši nauja patirtis jo pasirodymui suteikė išskirtinę spalvą.

Nuostabiai švari, užburianti akustika ir vis garsėjantys klausytojų aplodismentai: tokioje atmosferoje koncertą surengęs T. Sinickis jį turėtų prisiminti ilgam.

Kadangi šis renginys buvo „Nida stories“ dalis, atlikėjas tarp dainų su publika pasidalijo ir savo asmeninėmis istorijomis. Papasakojo, kaip kartą Kuršių Nerijoje grojo su grupe „Gravel“. Atlikėjo tekstuose buvo ir politinių spyglių.

„Po koncerto prieina toks rimtas apsaugininkas ir sako: su jumis nori pasikalbėti prezidentas“, – šypteli Sinickis, prisiminęs pažintį su tuometiniu prezidentu Algirdu Brazausku. Jiedu susitiko renginio palapinėje, dialogas buvo neformalus ir draugiškas.

Šįkart politikų Sinickio koncerte nebuvo, tačiau programos klausėsi kunigas Jonas Liorančas, po renginio jiedu dar ilgai kalbėjosi.

„Tai buvo pirmas „Nida Stories“ koncertas, ir visi liko juo labai patenkinti. Buvo jauku, kaip namie“, – džiaugiasi organizatoriai.

Artimiausi festivalio koncertai Nidos evangelikų liuteronų bažnyčioje: liepos 6 d. – Alina Orlova, liepos 12 d. – Monika Marija, rugpjūčio 3 d. – Jurga, rugpjūčio 10 d. – Justinas Jarutis.

Naujausi straipsniai