Festivalio „Karklė 2018“ lankytojų stilius: merginos spindi blizgučiais, o vaikinai demonstruoja sportiškus kūnus

Festivalio „Karklė 2018 Live Music Beach“ lankytojų stilius / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šį savaitgalį Karklėje, ant jūros kranto, vyksta „Karklė 2018“ muzikos festivalis, pritraukęs tūkstančius jaunų žmonių. Šie mėgaujasi puikiu vasarišku oru, gera muzika, aibe pramogų ir visaip stengiasi išsiskirti iš minios. Juk drabužiais ir aksesuarais festivalyje galima geriausiai išreikšti save.

Festivalio dalyviai noriai pozuoja ir netgi patys prašosi būti nufotografuojami. Nenuostabu, juk toks ir yra jų tikslas – būti pastebėtais. Šį kartą galima išskirti keletą pagrindinių stiliaus tendencijų. 

Merginos veidus puošia priklijuojamais kristalais, blizgučiais ir laikinomis tatuiruotėmis, dėvi trumpus šortus, perregimas palaidines, aptempiančias sukneles. Kiekviena trykšta jaunyste ir noru būti gražiausia. Jos nevengia ryškaus makiažo ir aksesuarų gausos. Merginoms netrūksta fantazijos, tad jos puošiasi spalvotais perukais, įvairių filmų personažų kostiumais.

Vaikinai, kaip visuomet, yra šiek tiek kuklesni. Vieni vaikšto be viršutinių drabužių ir tokiu būdu demonstruoja ištobulintus, raumeningus kūnus, kiti – pasipuošę 80-90-uosius primenančiais rūbais. Tiesa, yra ir drąsesnių, kurie iš minios išsiskiria vintažiniais sportiniais ar net klasikiniais kostiumais.

Paplūdimyje festivalininkai taip pat stengiasi atrodyti kuo linksmiau. Čia dominuoja ryškiaspalviai maudymosi kostiumėliai ir daugybė įdegusius kūnus puošiančių aksesuarų. Merginos nuo saulės akis dengia vadinamaisiais katės formos akiniais ir plačiabriaunėmis skrybėlėmis arba sportiškomis, užrašais išmargintomis kepuraitėmis su snapeliu.

Festivalio „Karklė 2018 Live Music Beach“ lankytojų stilius (90 nuotr.)
+84
Skaitykite daugiau