Festivalio „Granatos Live“ stilius: nuo romantiškų suknelių iki avangardiškų kostiumų

Festivalio „Granatos Live“ stilius / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šį savaitgalį Rumšiškėse jau šeštąjį kartą tris dienas vykstančiame muzikos festivalyje „Granatos Live“ šėlsta apie 15 tūkst. žmonių. Jaunimas nepraleidžia progos išreikšti savęs ryškiu stiliumi, žaismingomis detalėmis ir net avangardiškais kostiumais. Karštą šeštadienį pusnuogius kūnus drąsiai fotografams demonstruojantys žmonės jau antrą dieną šėlsta koncertuose po atviru dangumi, varžosi sporto turnyruose, intelektinėse ir kūrybinėse veiklose.

Perkaitusius festivalio dalyvius gaivina „Pildyk“ putų čiuožykla ir milžininškas gaisrininkų žarnos dušas, adrenalino fanatikai neaplenkia „V-R Shop“ lenktynių simuliatoriaus ir virtualiųjų kalnelių, o rankdarbių mėgėjai šeštadienio dieną leidžia menų zonoje – čia jie gali patys pasigaminti aksesuarą festivaliui ar išbandyti laikinas tatuiruotes. Susikurti ar patobulinti įvaizdį festivalyje „Granatos Live“ merginoms padeda ir „Golden Rose“ grožio studija.

Nors visi žmonės gyvena palapinių miestelyje, merginos festivalyje žavi nepriekaištingu makiažu, teminiais kostiumais, spalvotais perukais, pluksnomis ir net ragais. Ryškia išvaizda aplinkinių žvilgsnius traukiančios merginos sako atvažiavusios atsipalaiduoti, pasilinksminti ir gerai praleisti laiką, o ryški apranga – tik dar vienas būdas paprovokuoti aplinkinius ir paskatinti juos atsipalaiduoti. Kur daugiau, jeigu ne festivalyje, galime įsikūnyti į tokį personažą, į kokį tik geidžiame? Vasaros mados tendencijos Rumšiškėse šį savaitgalį susipynė su fantazija ir kūrybiškomis interpretacijomis.

Stiliaus klausimu dauguma vaikinų festivalyje nuobodesni, tačiau ne vienas jų į Rumšiškes atvyko įsikūnijęs į kunigo, policininko, kalinio ar vėžliuko nindzės vaidmenį ir nepaisant karščio savo kostiumų neapleidžia.

Festivalio „Granatos Live 2018“ lankytojų stilius (68 nuotr.)
+62
Skaitykite daugiau