Festivalio „Galapagai“ flashmobas: išmok ir pašok su „The Baseballs“

„The Baseballs“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-18 11:00
Rugpjūčio 1-2 dienomis visi galės pasinerti į Zaraso saloje vyksiančio festivalio „Galapagai“ pramogų ir muzikos sūkurį. Išskirtinėje saloje Lietuvoje atgims rokenrolu alsuojanti „Galapagų“ valstybė, kurioje viskas galima (Viskas, kas legalu ir teisėta!). O ypač šokti. Dar geriau – su pasaulinio garso žvaigždėmis.

„Mūsų „Galapagų“ valstybės pirmojo ryškumo žvaigžde ir visišku garbės paukščiu jau tapo Mėlynakojis Bubis: žmonės „apšąlę“ ne tik nuo jo fantastinių mėlynų kojų, bet ir puikiai choreografiškai „sudėlioto“ poravimosi šokio. Nusprendėme, kad taip tobulai judėti reikėtų išmokti visiems – mažiems, dideliems ir vidutinio ūgio žmonėms, kurie atvažiuos į festivalį“, – juokiasi „Galapagų“ organizatoriai.

Mėlynakojo Bubio „poravimosi šokį“ ypač tiks atlikti skambant rokenrolo dievukų iš Vokietijos „The Baseballs“ perdarytam Rihannos hitui „Umbrella“.

Jei nemokate šokti, ar laukiate instrukcijos, kada kelti kairę, o kada dešinę – į pagalbą atskuba populiaraus televizijos projekto „Tu gali šokti“ antrosios vietos laimėtoja Gaudrė Kazlauskaitė! Ji paruošė specialias šokių pamokėles.

„Festivaliai – tai muzika, pramogos, grynas oras ir šokiai po žvaigždėtu dangumi. Todėl kai man pasiūlė sukurti „Galapagų“ festivalio šokių pamokėlę, iš karto toptelėjo į galvą „The Baseballs“ daina „Umbrella“. Pirmiausia – ji yra greita ir nuotaikinga, o antra – juk šie vyrukai yra pagrindinė „Galapagų“ grupė“, – su šypsena veide pasakoja G. Kazlauskaitė, jau nufilmavusi pirmąją pamokėlę.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Kartu su ja išmokę šokį festivalio dalyviai bus kviečiami „Galapagų“ saloje drauge sukurti pašėlusį rokenrolo flashmobą. Ši unikali pramoga bus filmuojama ir gyvai transliuojama internete, taigi kiekvienas šokio atlikėjas galės tapti eterio žvaigžde.

Festivalyje „Galapagai“ šiemet viešės ne tik vokiečiai „The Baseballs“, perdainavę populiariausius Rihannos, Lady Gagos, Katy Perry hitus rokenrolo dvasioje. Keturiose scenose taip pat gros „Supersci“ (Švedija), Mr.Woodnote (Didžioji Britanija), Leon Somov & Jazzu, „Skamp“, Markas Palubenka, „Keymono“, „Beissoul & Einius“, „Neteisėtai Padaryti“, „Liūdni slibinai“, „Lemon Joy“, Jurga, MC Mesijus, Pushaz, „Digital Digital“ (Estija), „Bez Bileta“ (Baltarusija), „Krambambulya“ (Baltarusija), Margaret LIVE (Estija), „Curlykills“ (Estija), „Superskankers“ su Okym Riim (Estija) ir kiti.

O dabar Jūsų dėmesiui – festivalio „Galapagai“ šokių pamokėlė su Gaudre Kazlauskaite! Žiūrime, mokomės, šokame ir dalinamės su draugais:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai