Festivalio „Betsafe Radistai Village‘17“ žvaigždžių sąrašą papildė dar 12 atlikėjų

Žmonės.lt fotomontažas / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-06-20 17:23
Iki didžiausio šalies elektroninės muzikos festivalio „Betsafe Radistai Village‘17“ likus vos mėnesiui, renginio žvaigždžių sąrašą papildė dar 12 atlikėjų. Festivalyje šiemet ryškiausiai švies šios muzikos žvaigždės: Brooks, DubVision, Gil Glaze, Matoma, Riton, Sam Feldt, Sikdope, Steve James ir Watermät. Liepos 21-22 d. Obuolių saloje dvi dienas iš eilės griaudėsianti fiesta pristato išskirtinėje „Jovani@Club“ scenoje pasirodysiančius atlikėjus ir primena, kad jau išpirkta daugiau nei 76% bilietų. Radistai kviečia dar neapsisprendusius festivaliautojus paskubėti ir įsigyti bilietą dabar, kol nevėlu.

Bilietus į festivalį „Betsafe Radistai Village‘17“ galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt

Paplūdimio scena šiemet keičia pavadinimą į „Jovani@Club“. To paties pavadinimo 4 val. trukmės laida kiekvieną šeštadienį yra transliuojama per radijo stotį „Zip FM“. Didžiausios klausytojų auditorijos sulaukiantis klubinės muzikos gido autorius J.Nainys su savo klausytojais šiemet švenčia 10 metų sukaktį: pirmoji „Jovani@Cub“ laida buvo ištransliuota 2007 m.

Kasmet J.Nainys rengia DJ‘ų konkursą, kuriame dalyvauja šimtai pradedančiųjų ir jau pažengusių jaunųjų talentų. Kaip įprasta, konkurso nugalėtojai pradeda sėkmingas karjeras ir greitai įsitvirtina geriausių šalies DJ‘ų gretose. Per dešimtmetį ištransliuotos daugiau nei 2000 val. klubinės muzikos, surengti 500 šou, pakalbintos Tiesto, David Guetta, Fedde Le Grand, Funkerman, James Zabiela, David Tort ir kitos žvaigždės.

Pagrindine „Betsafe Radistai Village‘17“ festivalio „Jovani@Club“ scenos žvaigžde šiemet taps legendinis house muzikos prodiuseris ir atlikėjas David Penn. Daugiau nei 20 metų muzikuojantis DJ‘us yra tikra Ispanijos elektroninės muzikos ikona, per ilgą karjerą prodiusavęs ir remiksavęs daugiau nei 200 hitais tapusių kūrinių, kuriuos atliko Sandy Rivera, Mariah Carey, Boy George, „Simply Red“, Jon Cutler, „Masters At Work“, Adeva, Candi Staton ir daugelis kitų muzikos žvaigždžių.

David Penn – „Lovin U“ (ft. Max C):

Madride reziduojantis D.Penn vadovauja nuosavai firmai „Urbana Recordings“, kurią daugelis vadina geriausia house muzikos įrašų kompanija pasaulyje. Įtakingas elektroninės muzikos leidinys „Deejaymag“ net penkis metus iš eilės D.Penn paskelbė geriausiu planetoje house muzikos DJ‘umi.

David Penn – „Eighty Five“:

Kita didelė „Jovani@Club“ scenos žvaigždė – Aydin Hasirci, dar vadinamas Aydin the Funki Chile ir visame pasaulyje žinomas kaip ATFC. „Bet kuris atlikėjas, kuris taip ilgai yra vienas populiariausių house muzikos DJ‘ų yra vertas vadintis pasaulinės klasės atlikėju. Jis išlieka ištikimas išskiurtiniam savo kuriamos muzikos skambesiui. Jis – tikras house muzikos donas“, – taip ATFC apibūdino įtakingas DJ‘us, prodiuseris ir įrašų leidėjas Mark Knight.

ATFC – „Bad Habit“ (ft. Lisa Millett):

Neveltui sakoma, kad ATFC nuotrauka kabo „House muzikos šlovės muziejuje“. Anglo-turkų kilmės Aydin Hasirci yra house muzikos sunkaus svorio čempionas. „Ilgą laiką groju Aydin kūrinius ir jie niekada nenuvilia! Jo hitai šokių aikštelėje užkuria tikrą ugnį“, – komplimentų ATFC negaili vienas geriausių pasaulio DJ‘ų Roger Sanchez. Simpatijų prodiuseriui neslepia ir garsusis britų DJ‘us Pete Tong, patikėjęs Aydin vesti savo šou „BBC“ radijo stotyje „Radio 1“.

ATFC „In & Out of My Life“:

Specialioje „Betsafe Radistai Village‘17“ festivalio scenoje „Jovani @ Club“ išskirtinius pasirodymus taip pat surengs geriausi mūsų šalies elektroninės muzikos atstovai: „Curly Music“ & Gile, Rocky, AndySoul, „Silent Melody“, Dave Nazza, Wild Dee, Shavi, Gytlaz, Kidman ir Titas & Jovani.

Priešpaskutinį liepos savaitgalį dvi dienas ir dvi naktis griaudėsiančiame festivalyje „Betsafe Radistai Village‘17“ šėlsiančius dalyvius džiugins beveik 50 puikiai žinomų didžėjų ir atlikėjų. Trijose scenose bus sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, pati moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, spec. efektai. Lankytojų lauks begalė pramogų ir gera nuotaika.

„Betsafe Radistai Village‘17“ festivalį kartu su Radistais rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai