Feisbuko milijardierė Sheryl Sandberg ištekėjo už verslininko Tomo Bernthalo

Sheryl Sandberg ir Tomas Bernthalas / Scanpix ir Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Buvusi „Meta“ operacijų vadovė Sheryl Sandberg (52) sumainė žiedus su verslininku Tomu Bernthalu (49). Amžiną meilę jiedu prisiekė jaukioje ceremonijoje.

Apie vestuves Sheryl Sandberg pranešė instagrame. Buvusi feisbuko vadovė čia paskelbė savo ir Tomo Bernthalo vestuvinę nuotrauką, darytą ant miško kelio su prierašu „MARRIED“ (liet. susituokę) ir pridėjo septynias širdelių piktogramas.

Tomas Bernthalas, įkūręs konsultacijų įmonę „Kelton Global“, socialiniuose tinkluose pasidalijo ta pačia nuotrauka ir pridėjo nuoširdžią žinutę.

„Abu su Sheryl esame patyrę skausmo, nebuvome tikri, ar dar kada nors rasime meilę“ – rašė jis. „Per pastaruosius trejus metus sujungėme savo gyvenimus ir šeimas. Šiandien mūsų vestuvės buvo svajonės išsipildymas.“

Sheryl Sandberg ir Tomas Bernthalas / Instagram nuotr.

S.Sandberg ir T.Bernthalas susituokė Vajominge. Beje, tai pirmoji JAV valstija, suteikusi moterims balsavimo teisę.

Į ceremoniją pora įtraukė vakarietiškus akcentus, įskaitant džinsus ir kaubojiškus batus, kuriuos avėjo jaunikis, rašo „People“.

Pranešama, kad vestuvių pokylyje dalyvavo du Sheryl vaikai, kurių ji susilaukė santuokoje su buvusiu sutuoktiniu, dabar jau velioniu Dave'u Goldbergu, ir trys Tomo vaikai.

„Tai mūsų septynių vestuvės“, – leidiniui sakė T.Bernthalas.

Pasak minėto leidinio, D.Goldberg brolis Robas, kuris supažindino jaunavedžius 2019 m., buvo vienas iš ceremonijos vedėjų.

Anksčiau šiais metais S.Sandberg paskelbė, kad rudenį pasitrauks iš „Meta“ ir sutelks dėmesį į „fondo ir filantropinę veiklą“, tačiau ir toliau dirbs įmonės valdyboje.

Tuo metu, kai ji atsistatydino, buvo pradėtas vidinis „Meta“ tyrimas dėl moters naudotų įmonės išteklių vestuvėms planuoti.

Pasak „Forbes“, S.Sandberg grynasis turtas siekia 1,5 mlrd. dolerių.

Sheryl Sandberg ir Tomas Bernthalas (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau