Feisbuke tūkstančius „patinka“ surenkantis Airidas Skilandis: „Gal sužavi paprastumas?“

Nuotrauka, surinkusi per 6000 paspaudimų „patinka“: Airidas Skilandis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Birutė Šarakojytė
Publikuota: 2014-08-19 20:58
21-erių marijampolietis Airidas Skilandis – simpatiškas, komunikabilus, stilingas ir optimizmu spinduliuojantis vaikinas. Pasirodo, to užtenka tam, kad jo paskyrą „Facebook“ sektų beveik 8000 gerbėjų, o kone kiekviena nuotrauka sulaukia keturženklio skaičiaus paspaudimų „patinka“, kuo pasigirti gali toli gražu net ne visos pramogų pasaulio žvaigždės. Kur Airido populiarumo paslaptis?

Išvaizdus vaikinas studijuoja Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultete, rudenį bus trečiakursis. Visiškai taisyklinga lietuvių kalba rašantis vaikinas kuklinasi ir teigia, kad jo populiarumas „Facebook“ net jam pačiam netikėtas, bet – malonus.

„Esu gana kuklus, tačiau tvarkingas ir prisižiūrintis. Prisiminus pačią „Facebook“ paskyros susikūrimo pradžią, turbūt skirtingai nei daugelis, nemėgau kelti daug nuotraukų, skelbti informacijos apie save. Studijuojant įgijau drąsos ir daugiau pasitikėjimo savimi, todėl dabar dažniau darau tai, kas man patinka, tad ir tame pačiame „Facebook‘e“ noriai dalinuosi man patinkančia informacija, dainomis, nuotraukomis. Esu paprastas vaikinas, visada išlieku savimi, tad gal tas paprastumas ir žavi?“, – kuklinasi pašnekovas.

Populiarumo paslaptis ir 6000 „patinka“ nuotraukai

Turėti tiek pasekėjų ir paspaudimų „patinka“ po nuotraukomis gali pasigirti toli gražu ne kiekvienas žinomas pramogų pasaulio atstovas, o ką jau kalbėti apie paprastą, televizijoje ar scenoje nesirodantį žmogų. Be to, pastebima tendencija, kad daugiau dėmesio „Facebook“ sulaukia merginos, nes gundančios jų nuotraukos pritraukia šimtus ar net tūkstančius paspaudimų „patinka“.

Paklaustas, kaip vaikinui gauti tiek dėmesio, kaip jam tai pavyksta ir kodėl kitas dažnas nežinomas lietuvis to nė neįsivaizduoja, A.Skilandis atsakymo į šį klausimą tvirtai pagrįsti negalėjo.

Hmm... Kaip ir realiame gyvenime, taip ir „Facebook“ galima sutikti visokiausių žmonių. Galbūt kiti vaikinai nelinkę bendrauti socialiniais tinklais, dalintis asmenine informacija. Na, sunku pasakyti, manau, jog jokios sėkmės formulės nėra, kaip ir tikslaus atsakymo į šį klausimą“, – svarstė šypsodamasis Airidas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Paklaustas, kiek daugiausiai „patinka“ yra surinkusi jo nuotrauka „Facebook‘e“, vaikinas teigė, kad per šešis tūkstančius surinkusi nuotrauka (žiūrėkite pagrindinę straipsnio nuotrauką), kurią įdėjo viena socialinio tinklo grupė, renkanti gražiausius Lietuvos vaikinus.

„Ją įdėjau ne aš, o vienas „Facebook“ puslapis „Lietuvos gražiausi“. Mano paties paskyroje daugiausiai „patinka“ surinko nuotrauka su 2,5 tūkstančio paspaudimų. Nuotraukos paprastos ir bent jau man neatrodo kažkuo išsiskiriančios, darytos ekspromtu. Nemėgstu nenatūralumo, todėl tos, kurios darytos kur nors einant, tiesiog būnant ar ką nors veikiant, man patinka labiausiai“, – šypteli vėl besikuklindamas Airidas, atskleidęs, kad per savaitę pasidalina mažiausiai viena nauja nuotrauka, o kartais – ir daugiau.

„Pavyzdžiui,  neseniai vykusio pasaulio futbolo čempionato metu nuotraukų dėjau ir daugiau, paliečiant tą temą“, – priduria.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Gerbėjų daug, bet širdis dar laisva

Pakalbinus Airidą apie merginas, vaikinas neslepia, kad dėmesį iš dailiosios lyties atstovių tikrai jaučia, tačiau kol kas jo širdis – laisva. Bene kiekviena Airido nuotrauka „Facebook‘e“ sulaukia merginų komplimentų, todėl kol neturi antrosios pusės, jis leidžia sau pabendrauti su jam į akį kritusiomis panelėmis.

„Merginos negaili gražių žodžių, mėgsta pakalbinti. Kaip pastebėjau, vienoms patinka mano šypsena, kitoms akys ar net apranga. Stengiuosi bendrauti su kaip galima daugiau, kas to nori, galbūt daliai patinka ir mano paprastas bendravimo būdas“, – svarstė pašnekovas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Jis patikino, kad sulaukia ne tik komplimentų, bet ir kritikos, tačiau tai, anot vaikino, natūralus dalykas ir dėl to jis nesikremta.

„Visada malonu sulaukti dėmesio, man jis patinka, bet tikrai nėra taip, jog jo sulaukčiau labai daug ir kasdien. Kartais būna ir neigiamų komentarų ar žinučių, na, bet tai juk irgi kažkoks dėmesys“, – vėl optimistiškai žvelgia Airidas.

Pokalbio pabaigoje vaikinas patikina, kad tikrai negyvena dėl kiekvieno „patinka“, tiesiog kol yra jaunas, turi laisvo laiko, tol stengiasi bendrauti, susipažinti ir skirti laiko sau.

„Dabar tiesiog toks mano gyvenimo etapas, kai galiu bendrauti socialiniuose tinkluose, „rinkti laikus“ ir susipažinti su naujais žmonėmis. Galbūt vėliau neturėsiu tam laiko, tad išnaudoju visas galimybes dabar“, – šypteli Airidas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai