#FashionInTheMaking vol. 4! „Mada, nuomonė ir socialiniai tinklai“ Marijos Palaikytės diskusija su Rožiniu Pudeliu

Marija Palaikytė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-19 11:37
Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU) kartu su mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikyte tęsia ambicingą atvirų mados paskaitų ciklą #FashionInTheMaking ir kviečia į ketvirtąjį susitikimą kovo 27 d., kuris vyks 18.30 val. Kazimiero Simonavičiaus universitete.

Paskaitos tema: „Mada, nuomonė ir socialiniai tinklai“ Marijos Palaikytės diskusija su Rožiniu Pudeliu.

Turėti savo nuomonę, o gal tapti nuomonės formuotoju? Ar Lietuvoje reikalinga mados bei stiliaus kritika? Kas gali sau leisti kritikuoti ir kieno nuomone pasitikime? Rožinio pudelio fenomenas Lietuvoje parodė kitokią socialinių tinklų pusę – žodžio laisvės, argumentuotos kritikos, skoningo humoro jausmo kupinas žvilgsnis .. ir visa tai nukreipta į iki tol neliečiamųjų stilių. Kaip išmokome kritikuoti, o ir leistis kritikuojami? Ar galime išsiugdyti objektyvų požiūrį ir kokia stiliaus bei mados kritikos ateitis? Nuo nuomonės iki verdikto kartu su Rožiniu Pudeliu ir Marija Palaikyte.

Rožinis Pudelis – Lietuvos socialinių tinklų fenomenas, personažas, kuris skoningai kritikuoja įžymybių ir ne tik stiliaus pasirinkimus. Kas tie žmonės, kurie slypi už šio pseudonimo? Ateik ir pamatysi!

#FashionInTheMaking – tai tęstinis atvirų paskaitų projektas, kurį inicijuoja vienintelis Lietuvoje siūlantis Mados industrijos bakalauro studijų programą Kazimiero Simonavičiaus universitetas. Kiekvieną mėnesį iki pat birželio patyrę mados industrijos veikėjai skaito paskaitas ir kviečia diskutuoti įvairiomis su mados verslu susijusiomis temomis bei į mados pasaulį nerti visu pajėgumu.

#FashionInTheMaking paskaitos nemokamos, tačiau su išankstine registracija, kuri vykdoma Eventbrite ČIA (vietų kiekis ribotas).

Temos:

Stilius Mada

Naujausi straipsniai