„Fashion Bazaar“ Palangoje gundys vasaros išpardavimais ir sezono naujienomis

„Fashion bazaar” / Aiko Eye nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-10 10:24
Šį savaitgalį, rugpjūčio 11-12 dienomis , Palangos kultūros bare „ Kablys + Jūra “ vyks populiariausia vasaros mugė „ Fashion bazaar “, kuri šįkart apjungs svaiginančią jūros ir smėlio madą. Čia stiliaus ieškotojus pasitiks žinomiausi lietuviški prekės ženklai ir kvies įsigyti išparduodamas vasaros sezono prekes ar papildyti spintas naujausiais ateinančio sezono kūriniais.

Stileivos, besivaikantys naujausių mados vėjų ir bandantys susižvejoti ypatingus pasiūlymus tikrai nenusivils. Drabužių kūrėjai „Rudnė” teigia, kad šį sezoną bus ypač madingos plačios kelnės, pasižyminčios patogumu, lengvu derinimu su turimu garderobu ir puikiai tinkančios daugeliui figūrų tipų. Dar vienas ateinančio sezono topas – stilingi puspalčiai, kurie gali būti tiek vienspalviai, tiek dekoruoti eglutės raštais ar į madą beprotišku greičiu grįžtančiais langeliais. Tad visi besidomintys sezono naujienomis galės jas ne tik pasimatuoti ar įsigyti, bet ir pasikalbėti su pačiu kūrėju bei išgirsti su meile siūto drabužio istoriją.

 Aiko Eye nuotr.
Aiko Eye nuotr.

Savo kūrybą mugės metu pristatys ir unikalių drabužių kūrėjai „taškU”. Jie pabrėžia, kad šį sezoną išlieka ir dar labiau madoje įsitvirtina „oversized” stiliaus drabužiai, bei drabužiai su ryškiomis detalėmis. Tad, mados žvejai, sukluskite, šokite į savo pamiltus džemperius ir susitikime prie jūros, o jeigu tokio dar nespėjote įsigyti, dabar tam geriausias metas - mugėje atrasite puikų „oversized” tipo džemperį, kuriame pakaks vietos ir jums, ir jūsų draugui.

Aiko Eye nuotr.
Aiko Eye nuotr.

Mugėje šiemet dalyvaus ir Lietuvos žvaigždžių pamėgti paplūdimio drabužių kūrėjai „Ms.Mermaid”. Jie pakvies visas šiuolaikines sirenas įsigyti aukščiausios klasės maudymosi kostiumėlius už ypatingą mugės kainą ir pristatys dar niekur nerodytus ateinančio sezono modelius.

 Aiko Eye nuotr.
Aiko Eye nuotr.

„Fashion bazaar” renginyje netrūks ir aksesuarų, kurie tarsi vyšnaitė ant torto, užbaigs unikalų Palangos atostogautojų stilių. Papuošalų kūrėjai „FreakyFoxx” pratęs džiugią vasarišką nuotaiką ir ateinantį sezoną kvies dabintis ryškiais akcentais: „Greičiausiai ruduo bus vasaros pratęsimas, todėl būtent tokiais, ryškiais ir žaismingais kaip šį vasara kūriniais, kviesime puoštis mugės lankytojus.”

Aiko Eye nuotr.
Aiko Eye nuotr.

Jau šį savaitgalį, rugpjūčio 11-12 dienomis (12:00 - 22:00 val.), Palangos kultūros bare „Kablys + Jūra“ (S. Dariaus ir S. Girėno g. 13) vyksiantis „Fashion bazaar” renginys lankytojus stebins ne tik dalyvių įvairove, bet ir ypatingomis mugės nuolaidomis bei vasaros prekių išpardavimais. Čia bus laukiami visi savito stiliaus ieškotojai, mados naujienų žvejai, kurie vertina kokybę, unikalumą, ir, svarbiausia, myli lietuvišką madą. Nepraleiskite progos susitikti su žinomais kūrėjais, pasiklausyti jų gaminių istorijų, gauti nemokamų patarimų, kartu juoktis ir džiaugtis stilingomis paskutinėmis vasaros savaitėmis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai