„Fashion bazaar. Mada“ mugėje – išskirtinės žinomų stilistų konsultacijos

Agnė Jagelavičiūtė/Nerijaus ir Gintarės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-21 13:24
Ruduo jau ant nosies, o akys parduotuvių vitrinose vis dažniau žvilgteli į naujausių rudens kolekcijų rūbus ir aksesuarus. Norintiems šaltąjį sezoną pasitikti kaip niekad stilingai – gera žinia, nes spalis – mados mėnuo, kurio metu netgi trys Lietuvos miestai – Klaipėda, Vilnius ir Kaunas taps stiliaus ir mados mekomis. Juose vyks žinomiausias mados renginys – „Fashion bazaar. Mada¨.

Mugės metu lankytojų lauks ne tik geriausi šalies kūrėjai, menininkai bei dizaineriai, bet ir daugeliui puikiai žinomi stilistai – Agnė Jagelavičiūtė, Ernesta Venckutė, „ŠaŠa¨  stilistų duetas su Viktorija Šaulyte bei Joringiu Šatu ir daugelis kitų. Jie lankytojams teiks stiliaus konsultacijas, supažindins su ypač populiarėjančia tvaria mada ir jos idėjomis, kalbės apie drabužių kapsulės kūrimą ir aksesuarų derinimą, pristatys dominuojančias ateinančio sezono mados tendencijas bei papasakos apie sėkmingą individualaus įvaizdžio kūrimą. Po šių paskaitų mugės lankytojai neabejotinai sužibės savo stiliumi ir galės būti tikri, kad juos nuolat lydės pavydūs praeivių žvilgsniai.

Agnė Jagelavičiūtė/ Organizatorių nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė/ Organizatorių nuotr.
Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė/ Organizatorių nuotr.
Joringis Šatas ir Viktorija Šaulytė/ Organizatorių nuotr.

Renginio organizatorė, dizainerė ir „Inzi group¨ vadovė Ingrida Rutkauskaitė – Naujokė teigia, kad spalį vyksiantys mados renginiai bus kitokie nei anksčiau: „Nuo šiol „Fashion bazaar¨ mugių bus kur kas mažiau todėl tai bus kone paskutinė ir vienintelė galimybė trijų skirtingų miestų gyventojams sudalyvauti mados ir stiliaus fiestoje. Čia lankytojai galės ne tik pasisemti įkvėpimo šaltajam sezonui, bet ir įgyti naudingų žinių paskaitų apie įvaizdžio kūrimą metu. Suklusti turėtų ir mugėje norintys dalyvauti menininkai, dizaineriai bei kiti šalies kūrėjai, nes antros progos pasirodyti „Fashion bazaar¨ mugėse jau nebus. Nuo šiol ji vyks tik kartą metuose, tačiau bus kur kas geresnė ir įspūdingesnė nei anksčiau.¨

Ernesta Venckutė/ Organizatorių nuotr.
Ernesta Venckutė/ Organizatorių nuotr.

Spalis – tikras mados mėnuo, nes jo metu netgi trys Lietuvos miestai suburs stiliaus ir išskirtinumo ieškotojus. Spalio 6 dieną renginys vyks Klaipėdos „Švyturio¨ arenoje, spalio 18-19 Vilniaus „Litexpo¨ parodų rūmuose, o spalio 26 dieną – paskutinė „Fashion bazaar. Mada¨ mugė – Kauno „Žalgirio¨ arenoje. Todėl nepražiopsokite, pasižymėkite kalendoriuje apsilankymus savo mieste vyksiančioje mados mugėje ir pasiruoškite nepriekaištingam spintos atnaujinimui su geriausių stilistų pagalba.

 

Temos:
Stilius

Naujausi straipsniai