Faros dukra atskleidė, koks iš tiesų namuose yra jos tėvas

Krikštynų akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-26 14:41
Jau šį penktadienį „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Muzikinės kovos“ vyks itin aršus mūšis dėl žiūrovų simpatijų, nes prasideda grupių ir dainininkų kovos dėl patekimo į projekto pusfinalį. Laidos metu taip pat paaiškės įdomių faktų apie kovos dalyvius.

Susirungs du projekto lyderiai – legendinė grupė „Rondo“ ir pastarųjų metų publikos numylėtiniai „Du Donatai“. Šios grupės iki šiol įveikė visus savo varžovus ir dabar ryžtingai artėja link projekto finalo.

Kad kova tarp projekto lyderių bus karšta, tapo aišku tuomet, kai „Rondo“ atskleidė, kas jiems talkins filmavimo metu. Grupės lyderis Aleksandras Ivanauskas Fara (61) į pagalbą pasikvietė savo dukrą Jurgitą Liukaitienę (36), kuri, kaip paaiškėjo, yra ir grupės pritariančioji vokalistė. Filmavimo metu Jurgita, kuri neseniai susilaukė trečiosios atžalos, papasakojo, kad Fara yra ne tik talentingas muzikantas ir artistas, bet ir tobulas senelis, kuriam anūkės yra viskas. Tiesa, pasak dukros, Fara nėra toks tobulas tuomet, kai šeima žaidžia populiarų stalo žaidimą „Alias“. Ten „Rondo“ lyderiui nelabai sekasi, todėl jo dukra į žaidimo partnerius pastaruoju metu renkasi kitus šeimos narius.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Du Donatai“ filmavimo metu publikai irgi pateikė malonių staigmenų ir siurprizų. Grupės narys Karolis Akulavičius (29), atėjęs į grupę po to, kai ją paliko vienas iš Donatų, pristatė savo pirmąją paties sukurtą dainą. Ar ši daina patiks žiūrovams, paaiškės tuomet, kai penktadienį jie balsuos telefonų skambučiais už savo favoritus. Atsakydami į grupės „Du Donatai“ pasirodymą, „Rondo“ surengė itin patriotišką šou su žiūrovų pamėgtomis gražiausiomis dainomis, kurios nepaliks abejngu nė vieno šios grupės gerbėjo.

Artėjant projekto finalui, kovos vis labiau aštrėja, o žiūrovai savo skambučiais muša visus rekordus, norėdami finale matyti savo mėgstamas grupes. Praėjusio penktadienio laidoje, kai kovėsi Laura Remeikienė ir „16 Hz“, buvo sulaukta daugiau nei 2000 skambučių ir tik nedidele persvara žavingoji Laura pralaimėjo savo varžovams.

Kaip žiūrovai balsuos šį kartą, paaiškės jau penktadienį, balandžio 27-ąją, todėl žiūrėkite laidą „Muzikinės kovos“ 20.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai