„Fantastiško ketverto“ žvaigždė Kate Mara su vyru laukiasi kūdikio

Kate Mara ir Jamie Bellas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-11 13:57
Iš kino filmų pažįstama aktorė Kate Mara laukiasi, praneša naujienų portalas „Page Six“. Su vyru, taip pat aktoriumi, Jamie Bellu susituokusi moteris pozuodama ant „Auksinių gaublių“ raudonojo kilimo neslėpė suapvalėjusio pilvuko.

Pasak šaltinio, Kate džiugia naujiena pasidalijo su aktore Emily Blunt, kai abi moterys viešėjo „Auksinių gaublių“ ceremonijoje. Pati Kate šio fakto nekomentuoja.

Kate Mara / „Scanpix“ nuotr.
Kate Mara / „Scanpix“ nuotr.

Tai bus antrasis vaikas Jamie, kuris iš ankstesnių santykių su aktore Evan Rachel Wood turi penkerių metų sūnų. Kate tai pirmasis nėštumas.

Aktoriai artimai draugauja nuo 2015 metų, kai ekranuose pasirodė „Fantastiškasis ketvertas“. 2017 metų liepa pora susituokė. Po vestuvių aktorius leido sau šiek tiek paatvirauti apie įvykusią ceremoniją.

Kate Mara ir Jamie Bell'as / Burberry nuotr.
Kate Mara ir Jamie Bell'as / Burberry nuotr.

„Mes susituokėme labai paprastai, tiesiog kitoje kelio pusėje negu mūsų namai. Tad aš tiesiog atsikėliau, susiruošiau ir nuėjau į mūsų vestuvių ceremoniją,“ – juokdamasis pasakojo Jamie Bellas.

„Mes niekaip negalėjome rasti ceremonijai tinkamos vietos, tad nusprendėme paklausti moters, gyvenančios kitoje kelio pusėje, ar galėtume susituokti jos namuose. Ir ji sutiko“, – neįtikėtinos vestuvių ceremonijos vietos detalėmis dalijosi Jamie.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai