Fanai šėlsta: kvepia karu tarp Jay-Z ir Kanye Westo

Jay Z ir Kanye Westas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-01 09:20
Du pasaulinio garso atlikėjai Jay-Z ir Kanye Westas jau senokai yra pakrikštyti priešais. Vis dėlto, po neseniai pasirodžiusio dokumentinio filmo, atlikėjų gerbėjai nerimsta – ar tikrai Jay-Z išnaudojo savo buvusį globotinį?

Dokumentinis filmas sukosi aplink dviejų hip-hop'o mega-žvaigždžių draugystę, galiausiai virtusią ilgalaike nesantaika. Pažiūrėję jį gerbėjai lyg mūro siena stojo ginti Kanye Westo, kuris vaizduojamas, kaip Jay-Z auka.

Filme Kanye vaikystės draugas Eugene McNairas atlikėjo miegamąjį, kur jie su kompanija įrašinėdavo dainas jaunystėje. „Čia visur mėtėsi įrašų dėžutės, jis turėjo didžiulę porno kolekciją, naujų drabužių“, – filmavimo grupei pasakojo jis.

Po filmo premjeros nemaža dalis gerbėjų „Twitter“ socialiniame tinkle pradėjo kaltinti Jay-Z, kad jis užgauliojo Kanye, negana to, kad pastarasis galėtų ir prisiimti laurus už kai kuriuos Beyonce vyro hitus.

Dar gerokai prieš santuokas su žinomomis moterimis ir pasaulinę šlovę, Jay-Z, jau įkūręs savo įrašų kompaniją „Roc-A-Fella Records“, pamatė Kanye pasirodymą po to, kai jis persikraustė į Niujorką, ieškodamas šlovės.

Jay-Z globojo Kanye iki tol, kol jo populiarumas pasiekė neregėtas aukštumas. Vėliau, Kanye susituokus su Kim Kardashian, vyriška draugystė pradėjo byrėti.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai