„Facebook“ įkūrėjui Markui Zuckerbergui žmona padovanojo antrą vaiką – tėvas jam puolė rašyti laiško

Markas Zuckerbergas su žmona Priscilla Chan / Scanpix
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas (32) pasidalijo džiugia žinia –  jis su žmona Priscilla Chan (32) susilaukė antros atžalos.

Žinia „Facebook“ įkūrėjas pasidalijo savo socialinėje paskyroje.

„Mudu su Priscilla laimingi dėl dukters August! Parašėme laišką apie pasaulį, kokiame norėtume, kad ji augtų. Tikimės, kad ji neužaugs per greitai. Kai gimė tavo sesuo, mes taip pat išreiškėme viltį, kad mažylė augs pasaulyje su geresne švietimo sistema, pasaulyje, kur mažai kas serga, kur stiprios bendruomenės ir klesti žmonių lygybė. Pasaulis gali būti labai rimta vieta, tad svarbu rasti laiko pažaisti. Būsi užsiėmusi, kai paaugsi, bet tikiuosi, kad rasi laiko pauostyti visas gėles. Vaiku gali būti tik kartą, tad nepraleisk vaikystės perdaug galvodama apie ateitį. Tam turi mus, o mes padarysime viską, kad pasaulis būtų geresnė vieta tau ir visiems tavo kartos vaikams", – rašė garsus vyras.

Markas Zuckerbergas su šeima / Asmeninio albumo nuotr.

Pora jau augina vienerių metų dukrą Max.

Markas Zuckerbergas, pastojus žmonai, buvo atviras ir sulaukė didelio palaikymo: Priscilla patyrė tris persileidimus dvejų metų laikotarpyje.

„Turime skaudžios patirties, tad nebuvome tikri, ar galime tikėtis dar vieno vaiko. Kai su Priscilla sužinojome, kad ji vėl laukiasi, pirmas noras – kad vaikelis būtų sveikas. Mano kita mintis – kad tai būtų mergaitė. Neįsivaizduoju geresnės gyvenimo dovanos nei turėti seserį. Esu labai laimingas, kad Max ir mūsų antras vaikas turės vienas kitą“, – anksčiau rašė Markas.

Jis su Priscilla susipažino dar studijų metais Harvarde. Stebino ilga draugyste – net devyneri metai, 2012-aisiais susituokė.

Skaitykite daugiau