Evos Mendes atstovas paneigė gandus, kad ji ir Ryanas Goslingas slapta susituokė

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Trečiadienį pasklido žinia, kad aktoriai Ryanas Goslingas (35 m.) ir Eva Mendes (42 m.) slapta susituokė, tačiau greitai tokią naujieną paneigė Evos Mendes atstovas spaudai – tai netiesa.

Trečiadienį „Us Weekly“ pranešė, kad penkerius metus kartu esantys Ryanas Goslingas ir Eva Mendes tyliai susituokė anksčiau šiais metais. Jų vestuvėse esą dalyvavo tik nedidelė grupelė aktorių artimųjų ir draugų.

„Eva ir Ryanas visą laiką jautėsi tarsi būtų susituokę, – „Us Weekly“ citavo Evai Mendes artimą šaltinį. – Jie beprotiškai įsimylėję vienas kitą.“

Ryanas Goslingas ir Eva Mendes – viena iš tų Holivudo porų, kurios savo privatų gyvenimą laiko po devyniais užraktais, tad ir žinia, jog jiedu galėjo susituokti slapta, nieko nenustebino.

Žmonės.lt primena, kad nuo 2011-ųjų kartu esanti pora jau augina dvi dukras – dvejų metų Esmeraldą ir penkių mėnesių Amadą. Pirmąjį nėštumą Evai pavyko nuslėpti gana ilgai – septynis mėnesius, o apie tai, kad aktoriai laukiasi antro vaiko, žiniasklaida suuodė tik likus mažiau nei mėnesiui iki mergaitės gimimo!

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas / AOP nuotr.
Skaitykite daugiau