Evgenya Redko pristato naują albumą: jį kūrė kartu su vyru Asaf Yehuda

Evgenya Redko / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Dainininkė Evgenya Redko vasarą palydi su muzika. Antradienį klausytojus pasiekė naujas jos albumas „SOS Deluxe Edition“, kurį jau rugsėjo 1-ąją Vilniuje, Vasaros terasos scenoje Evgenya pristatys gyvai, kartu su būriu muzikantų bei šokėjų.

Naujausias atlikėjos albumas – tai 2021-aisiais išleisto albumo „SOS“ tąsa, tik šiame telpa net septyniolika kūrinių. Trylika jų yra albumo „SOS“ dainos, trys visiškai nauji kūriniai bei dainos „Nebegalim“ remix‘as.

„Visos naujos dainos buvo pradėtos rašyti dar tada, kai kūrėme „SOS“. Šios dainos dėl skirtingų priežasčių tiesiog nepateko į „SOS“ albumą“, – sako dainininkė, albumą kūrusi kartu su savo vyru ir prodiuseriu Asaf Yehuda.

Evgenya Redko / G.Jauniškio nuotr.

Atlikėja priduria norinti, kad kūriniai būtų išgirsti klausytojų – visos dainos labai skirtingos, turinčios skirtingas žinutes bei nuotaikas.

Pasak Evgenyos, naujo albumo pristatymo koncertas Vasaros Terasoje – vienintelis toks pasirodymas šį sezoną: „Daugiau tokių koncertų artimiausiu metu nebus, tad sudedame visas savo didžiausias pastangas ir jėgas į šį pasirodymą. Ne kartą esu sakiusi, jog mano muzika, jos žinutė kartu su vizualu ir judesiais perteikiama dar stipriau. Tai – lyg vienas junginys, pastiprinantis ir papildantis vienas kitą. Tad labai kviečiu visus ateiti ir su mumis kartu išgyventi šį vakarą.“

Evgenya Redko / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Pasiruošimas tokiems koncertams, kaip sako pati atlikėja, jai – vienas didžiausių malonumų darbe. „Būti bendraminčių apsuptyje, besiruošiant ir bandant įgyvendinti bendrą tikslą yra labai įkvepiantis, ugdantis ir auginantis laikotarpis. Man be galo patinka procesai, tiek muzikinėje kūryboje, tiek koncertų pastatymuose“, – mintimis dalinasi dainininkė.

Vis dar vykstant repeticijoms su šokėjais bei su grupe, atlikėja prasitaria, jog koncerto metu ant scenos lips ir vakaro svečiai. Tai – žinomi šalies atlikėjai Baltasis Kiras ir Wite Katt, su kuriais dainininkė anksčiau yra įrašiusi bendrus kūrinius „Nebegalim” ir „Ji Sustoja Prie Raudonos”, nugulusius „SOS“ albume.

Evgenyos Redko albumą „SOS Deluxe Edition“ klausykite čia:

„Labai nekantrauju pagaliau su savo komanda būti scenoje ir atiduoti viską, ką sukaupėme viduje viso proceso metu ir tą viziją bei stipriausius vidinius pojūčius. O aš pati jaučiuosi negalinti sulaukti šio pasirodymo ir pagaliau pristatyti naujas dainas klausytojams“, – džiaugiasi atlikėja.

Išvysti Evgenyos Redko bei visos komandos kūrybinio proceso rezultatą bei išgirsti naujausią albumą „SOS Deluxe Edition“ klausytojai galės jau netrukus. Didžiausias šiemet dainininkės koncertas sostinėje po atviru dangumi vyks rugsėjo 1 d., 20 val. Vasaros Terasoje, Vilniuje.

Skaitykite daugiau