Evelina Sašenko švenčia 29-ąjį gimtadienį: „Kai moteris įsimylėjusi ir mylima, jai viskas paprasčiau“

Evelina Sašenko / Mindaugo Navicko nuotr.
Autorius: Karolis Banevičius
Publikuota: 2016-07-26 09:42
Antradienį Evelina Sašenko švenčia savo 29-ąjį gimtadienį. Dainininkė pripažįsta, kad pastarieji metai buvo ypač geri tiek asmeniniame gyvenime, tiek darbe.

Žmonės.lt E.Sašenko pasakojo, kad nors ir nemėgsta švęsti gimtadienių, savo sukaktį paminės artimiausių draugų rate.

„Kaip ir kiekviena moteris, nemėgstu gimtadienių. Tačiau atšvęsiu – su draugų kompanija laiką praleisime gamtoje, skaniai pavalgysime“, – sakė Evelina.

Ji džiaugiasi, kad praėję metai buvo ypač spalvingi. Nuolat vykstantys koncertai bei įvairūs projektai suteikia dainininkei laimę: „Labai džiaugiuosi savo karjera. Buvo daug darbo, visi projektai buvo pavykę. Ir šiaip, neblogi metai, sėkmingi ir spalvingi. O ir mano asmeninis gyvenimas pagyvėjęs.“

Apie asmeninį gyvenimą per daug nenorinti atvirauti Evelina užsiminė, kad džiaugiasi ir neblėstančia meile.

„Meilės reikalai geri, vyras pašonėje yra (juokiasi). Kalbant apie vaikus, aš tą temą esu paleidusi. Prieš kelerius metus labai norėjau vaikų, bet dabar neplanuoju, jie ateis tada, kai bus laikas. Pirmiausia reikia žiedo ant piršto, tada jau galima planuoti“, – šypsojosi E.Sašenko.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

Evelina ateities stengiasi neplanuoti, gyvena šia diena ir stengiasi džiaugtis kiekviena jai duota akimirka.

„Išmokau paprasčiau žiūrėti į gyvenimą ir sau jokių tikslų nekelti – tiesiog gyvenu gyvenimą. Žinoma, turiu naujų idėjų, projektų, atsiranda naujų žmonių, taip ir planuojasi tie metai. Ateinančiais metais ketiname išleisti albumą, turime ir kitų projektų, bet stengiuosi patylėti, nes kai išplepu, tada viskas užsitęsia“, – šypsojosi E.Sašenko.

Evelina pasakojo, kad pirmieji sveikinimai ją užplūdo dar prieš kelias dienas, tačiau dovanų dainininkė nesureikšmina, nes svarbiausia – žmonių dėmesys.

Renginio organizatorių nuotr.
Renginio organizatorių nuotr.

„Prieš kelias dienas turėjome labai gražų koncertą Kaune. Sveikino publika, dainavo ilgiausių metų ir buvo daug daug gėlių. Tai yra geriausia dovana, nes materialūs dalykai man nėra svarbūs. Svarbiau yra dėmesys. Kai pas tave ateina žmonės į koncertą, ploja, šypsosi, tai ir yra svarbiausia“, – Žmonės.lt prisipažino E.Sašenko.

Ko sau linkėtų gimtadienio proga? „Norėčiau sau palinkėti tokio laiko, koks dabar yra. Esu labai laiminga, viskas labai greitai ir paprastai išeina, nereikia net didelių pastangų. Kai moteris yra laiminga, įsimylėjusi ir mylima, jai viskas paprasčiau. Tad ir linkiu sau, kad viskas būtų taip, kaip dabar yra. O dabar yra labai gerai“, – sakė Eevelina.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai