Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas kviečia į pasimatymą Šv. Kotrynos bažnyčioje

Liudas Mikalauskas ir Evelina Sašenko / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-26 10:43
Legendine Benjamino Gorbulskio dainos eilute „Tu ateik į pasimatymą“ į nepaprastai šiltą, jaukų, nuoširdų pasirodymą rugsėjo 30 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje kviečia auksinių balsų savininkai – Evelina Sašenko ir Liudas Mikalauskas, drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru (dir. Donatas Katkus).

Kristupo vasaros festivalyje šis koncertas sulaukė išskirtinio susidomėjimo, tad, klausytojų prašymu, bus atliktas dar kartą. Pasirodymas sujungia ne vien tik solistų ir prof. D.Katkaus talentus, bet pasižymi nepaprastai gera nuotaika. Argi gali būti kitaip, kuomet atlikėjai tampa išmoningais pasakotojais, susiejančiais programoje skambančius kūrinius su kurioziškais nutikimais iš kompozitoriaus gyvenimo.

Scenoje skambės ne tik mylimos, žinomos dainos, bet ir anekdotai bei sparnuotos frazės, dėl kurių B.Gorbulskis buvo ne mažiau žinomas nei dėl savo kūrybos. Atrasite ne vieną priežastį nusišypsoti ir bent vienam vakarui nusikelti į retro Vilnių.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos džiazo vokalo specialybės absolventė E. Sašenko yra daugelio dainavimo konkursų laureatė bei aktyviai koncertuojanti solistė. Daugelį savo muzikinių idėjų bei norų atikėja įgyvendina savo pačios inicijuotuose muzikiniuose projektuose. E. Sašenko yra dažnai kviečiama dainuoti su geriausiais šalies orkestrais: Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Camerata Klaipėda kameriniu orkestru, Kauno simfoniniu orkestru, Kauno bigbendu.

Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas L. Mikalauskas – vienas žymiausių lietuvių jaunosios kartos bosų, išskirtiniu balso tembru ir artistiškumu pelnęs publikos simpatijas. Atlikėjas tapo 12 tarptautinių dainininkų konkursų GrandPrix ir pirmųjų vietų laureatu, 2006 m. buvo apdovanotas LR Kultūros ministerijos premija „Už geriausią profesionaliojo meno debiutą“.

L.Mikalauskas rengia vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ir visuose Lietuvos muzikiniuose teatruose, žymiausi iš jų: Figaras – W.A.Mozarto operoje „Figaro vedybos“, Mefistofelis – Ch. Gounod operoje „Margarita“, Don Bazilio – G. Rossini operoje „Sevilijos kirpėjas“ ir kt.

Išskirtinio vokalo savininkas dažnai kviečiamas dainuoti su įvairiais orkestrais, dalyvauja taptautiniuose festivaliuose. Ypatingą populiarumą Lietuvoje pelnė tapdamas LRT muzikinio projekto „Triumfo arka“ nugalėtoju, t. y. „Auksiniu balsu“.

Nepaisant to, jog žavioji E.Sašenko ir elegantiškasis L. Mikalauskas atstovauja skirtingiems muzikos žanrams, tačiau bendras jų vardiklis – neabejotinas talentas, nesuvaidintas nuoširdumas bei meilė muzikai. Įsitinkite tuo kocerte „Tu ateik į pasimatymą“ Šv.Kotrynos bažnyčioje rugsėjo 30 d., penktadienį.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai