Evelina Sašenko ir Erica Jennings „Auksinio balso“ sceną paliko ašarodamos

Evelina Sašenko / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmadienį įvykęs „Auksinio balso“ filmavimas buvo kaip niekada sudėtingas. Pirmiausiai, dėl laidos temos – miuziklo žanro. O ir komisija šįsyk pasitaikė ne iš švelniųjų. Greta jau įprastų jos narių – laidų vedėjos Zitos Kelmickaitės, operos solistės Nomedos Kazlaus ir smuikininko Zbignevo Levickio – sėdo režisierius Julius Dautartas. Šis kvartetas ne tik šykštėjo balų, bet ir pravirkdė dvi scenoje pasirodžiusias dalyves.

Trečiajame laidos filmavime balsais susirungė Jeronimas Milius, Liudas Mikalauskas, Šorena Džaniašvili, Jokūbas Bareikis, Girmantė Vaitkutė, Germanas Skoris, Erica Jennings-Didžiulis ir Evelina Sašenko. Pastarosios dvi dalyvės dėl piktos komisijos kritikos nuo scenos nulipo ašarodamos.

Trečiajame „Auksinio balso“ filmavime karaliavo miuziklas (55 nuotr.)
+49

Ericai atlikus dainą „Thei Can‘t Take That Away From Me“, komisija, ne itin sužavėta dainininkės pasirodymu, vieningai skyrė aštuonetus.

Evelinai, atlikusiai Barbaros Streisend dainą „Don‘t Rain On My Parade“, pasisekė kiek geriau. Komisijos vertinimai svyravo tarp 8 ir 9 balų. Tačiau paskutinieji J.Dautarto žodžiai, apie netinkamą aprangą ir nepakankamai jaunatvišką dainavimą, Evelinai Sašenko buvo paskutinis lašas taurėje.

Iš pradžių ji mėgino tramdyti ašaras, bet galiausiai pravirkus ir Andriui Rožickui tai pastebėjus, ji teištarė: „Nefilmuokit manęs verkiančios, aš tuoj susitvarkysiu“. Tačiau ašaros riedėjo kaip pupos. Ir Evelina, nesulaukusi visų komisijos vertinimų, nulipo nuo scenos giliai susigraudinus.

Tiesa, ir kitiems dalyviams pirmadienio filmavime nebuvo saldu. Ir operos solistas L.Mikalauskas, ir rokeris J.Milius paragavo karčios komisijos narių kritikos. O LRT studijoje tiek dalyviai, tiek laidos filmavimą stebintys žiūrovai ėmė kuždėtis: „Kas gi šiandien įgėlė komisijai?“

Kiek atvirkštinė situacija ištiko Šoreną. Ji pasirinko laidoje atlikti Jurgos ariją iš lietuviško miuziklo „Velnio nuotaka“. Įsijautusi į dainą Šorena sunkiai valdė ašaras. O komisijai puikiai ją įvertinus – trys dešimtukai ir devynetas – atlikėja pripažino, kad susigraudino vien galvodama apie savo mamą. A.Rožitskas ir Beata Tiškevič jai siūlė ne lieti ašaras, o geriau apsikabinti.Komisija taip pat puikiai įvertino ir Germaną Skorį bei Jokūbą Bareikį.

Erica Jennings / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Skaitykite daugiau