Evelina Sašenko dalijasi medaus mėnesio akimirkomis: „Mano akys žiba, kai mylimas vyras yra šalia“

Evelina Sašenko su vyru Giedriumi dalijasi medaus mėnesio akimirkomis/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Kai jaunavedžiai – be galo užimti žmonės, į medaus mėnesį išvažiuoti pavyksta praėjus metams po vestuvių. „Geriau vėliau, nei niekada“, – juokiasi dainininkė Evelina Sašenko. Medaus mėnuo Tailande Evelinai ir jos vyrui Giedriui tapo įsimintina ir egzotine kelione. Stebuklingą laiką ten visuomet primins ir Tailande nufilmuotas muzikinis dainos „Laimė“ vaizdo klipas.

„Kelionė buvo nuostabi, nors ir pavargome, – pasakoja Evelina. – Kiekvieną dieną kėlėmės anksti, per savaitę nuvažiavome net du tūkstančius kilometrų! Kiekviena diena buvo tarsi mažas stebuklas. Kai aplink toks grožis, toks skanus maistas, kai kiekvieną diena atneša daugybę įspūdžių ir egzotikos – tai išties įkvepia, taigi, tris laisvas dienas skyrėme filmavimams“.
Kad filmuos dainos vaizdo klipą, pora sugalvojo dar prieš kelionę. Taigi, į lagaminą buvo supakuotos ir gražiosios dainininkės suknelės ir vaizdo kamera. „Mėgstu pati kurti sau sukneles, gerai įsivaizduoju, kaip jos turėtų atrodyti. Turiu ir nuostabią siuvėją, kuri įgyvendina mano svajones“, – išduoda Evelina.
Evelina Sašenko su vyru Giedriumi dalijasi medaus mėnesio akimirkomis/Asmeninio archyvo nuotr.
Muzikiniame klipe užburia įspūdingi Tailando vaizdai, Evelinos suknelės ir romantikos kupinas jos žvilgsnis. Visi dainos žodžiai skirti tik vyrui Giedriui – intymesnę filmavimo komandą būtų sunku rasti. „Mano akys žiba, kai mylimas vyras yra šalia“, – šypsosi dainininkė.
Evelina Sašenko su vyru Giedriumi dalijasi medaus mėnesio akimirkomis/Asmeninio archyvo nuotr.

Evelina sako, kad atostogos visada yra tobulos, kai niekur nereikia skubėti: „Mudu su vyru esame keliauninkai. Mėgstame aktyvias keliones, kai gali pažinti svetimą kraštą ir dar pasilikti šiek tiek laiko poilsiui. Kai leidi sau gulėti, mėgautis geru oru, vandeniu ir mylimu žmogumi“.

Svajonių krypties pora neturi. Visos pasaulio šalys jiems yra gražios, reikia tik netingėti ir išsiruošti į kelionę. Šių metų planuose – kelionės po Lietuvą. „Juk čia dar tiek daug neatrastų vietų“, – įsitikinusi Evelina.

Dainos „Laimė“ vaizdo klipą ir Evelinos Sašenko medaus mėnesio akimirkas rasite čia:

Evelinos Sašenko ir Giedriaus Statulevičiaus medaus mėnuo (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau