Evelina Sašenko – apie „žydinčią“ šeimos fotosesiją ir muzikalų mažylį Teodorą

Evelina Sašenko su šeima / „Monika Žilinska Photography“ nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė
Šaltinis: 15min
AA

„Vaikas taip greitai auga, taip greitai keičiasi, kad norisi užfiksuoti kiekvieną jo akimirką“, – sako dainininkė Evelina Sašenko, su vyru verslininku Giedriumi Statulevičiumi ir beveik metukų sūnumi Teodoru įsiamžinusi jaukioje fotosesijoje. Vilniaus Universiteto botanikos sode tarp žydinčių bijūnų pozavusi šeima dabar džiaugiasi ne tik įstabiais kadrais, bet ir smagiai praleistu laiku.

Nauja šeimos fotosesija besidžiaugianti Evelina Sašenko portalui 15min pasakojo, kad jos idėja buvo įamžinti greitai augantį vaiką. O VU Botanikos sodą tam pasirinko irgi neatsitiktinai – atlikėja jaučia didelę aistrą augalams, ypač gėlėms. Moteris netgi turi savo sodą.

„Mintis buvo labai paprasta. Vaikas taip greitai auga, taip greitai keičiasi, kad norisi užfiksuoti kiekvieną jo akimirką. Be to, viskas taip gražiai žydi, pavasaris ir vasara yra nuostabiausi metų laikai. Turiu silpnybę gėlėms“, – 15min pasakojo E.Sašenko.

Evelina Sašenko su sūnumi / „Monika Žilinska Photography“ nuotr.

Nors šeima savo kolekcijoje gali pasigirti begale nuotraukų telefono galerijoje, tačiau tokių, kuriose pozuotų jie trise – mažai. Tai buvo dar viena priežastis suorganizuoti profesionalią fotosesiją.

Evelina Sašenko su šeima / „Monika Žilinska Photography“ nuotr.

„Buvome atostogauti, tai mano telefone pusantro tūkstančio nuotraukų vien tik mažiuko nuotraukų, o dar pas vyrą tiek pat, dar fotoaparate. Tų nuotraukų yra, bet jose arba aš su vaikiuku, arba vyras, o taip, kad trise – beveik nėra.

Tai va, dabar jau turime kokybiškų nuotraukų, kur mes visi kartu, kur gražus fonas. Norėjosi į istoriją įdėti ir tokias akimirkas“, – kalbėdama su 15min šypsojosi Evelina.

Fotosesija vyko šalia rododendrų, nors Evelinos mėgstamiausios gėlės yra bijūnai. Jas augina ir savo sode.

„Kiekvieną dieną laukiame žiedų, čia tokie sodininkių reikalai. Labai gražus laikas“, – geros nuotaikos nestokojo E.Sašenko.

Kaip pasakojo atlikėja, fotosesija praėjo sklandžiai, kadangi vaikas yra linksmas, jį lengva prajuokinti. Be to, pavyko išvengti ašarų ir nervų: „Labai smagiai praleidome laiką.“

Fotosesijos akimirkos – galerijoje:

Evelina Sašenko su šeima įsiamžino tarp gėlių (13 nuotr.)
+7

Evelinos Sašenko ir Giedriaus Statulevičiaus sūnui šiuo metu beveik metai – poros pirmagimis pasaulį išvydo 2021-ųjų liepą. Įdomus nutikimas – pora sūnui Teodoro vardą išrinko dar prieš perskaitydami reikšmę, kuri yra „Dievo dovana“.

„Iš vienos pusės žiūrint, juk devynis mėnesius pratinausi prie minties, kad būsiu mama, bet, kita vertus, kai pamačiau vaikelį, buvo daug įvairių emocijų – ir keista, ir gera. Manęs klausia – ar tu laiminga. Aš net nežinau, ką atsakyti, nes tai yra daugiau nei laimė. Tai yra toks nesvietiškas jausmas, kuriam apibūdinti reikėtų išrasti naują žodį“, – vos tapusi mama, 15min pasakojo E.Sašenko.

Vėliau portalui Žmonės.lt Evelina teigė, kad dėl motinystės dabar yra kantresnė, ramesnė ir dar laimingesnė. Visgi atlikėja prisipažino maniusi, kad kūdikį auginti bus paprasčiau.

„Pasirodo, čia išties yra ką veikti. Būna, kad tikrai pavargstu, tačiau tokiais atvejais stengiuosi apie tai negalvoti. Jei galvočiau – tikriausiai prasidėtų nuolatinis savęs gailėjimas. Todėl nenoriu prisileisti blogų emocijų, nes laimingas vaikas bus tik tada, kai laiminga bus jo mama. O laimės jausmą man suteikia kiekviena akimirka su Teodoru ir laikas scenoje.

Tiesa, pats Teodoras kol kas yra labai geras ir ramus vaikas, tad kažkokių neįprastų iššūkių nekyla. Beje, jis labai mėgsta muziką: dalyvauja ne tik koncertuose, bet ir repeticijose. Ir jam tai išties patinka – jis su susidomėjimu mane stebi, klausosi dainų. Galbūt auga būsimasis muzikantas?“ – Žmonės.lt yra sakiusi E.Sašenko.

Skaitykite daugiau