Evangeline Lilly išplepėjo paslaptį apie „Keršytojai. Begalybės karas“ tęsinį

Evangeline Lilly filme „Skruzdėliukas ir Vapsva“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-19 12:19
Kino studijos „Marvel“ paskutinysis filmas „Keršytojai. Begalybės karas“ (orig. „Avengers: Infinity War“) tapo daugiausiai uždirbusiu šios kino studijos filmu ir ketvirtuoju apskritai daugiausiai uždirbusiu filmu per visą kino istoriją. Tačiau už įspūdingus skaičius dar svarbesnė yra filmo istorija (ypač kulminacija) palikusi „Marvel“ kino visatos gerbėjus svarstyti bet kokią teoriją ar net gandą apie tęsinį, kurį planuojama išleisti 2019 metais.

Neseniai vykusiame interviu aktorė Evangeline Lilly, kuri netrukus kartu su aktoriumi Paulu Ruddu pasirodys „Marvel“ superherojų filme „Skruzdėliukas ir Vapsva“, kalbėjo apie tai, kaip „Keršytojai. Begalybės karas“ ir tęsinio „Keršytojai 4“ siužetas primena populiarųjį televizijos serialą „Dingę“ (orig. „Lost“), kuriame aktorė atliko vieną iš pagrindinių vaidmenų.

„Kai išgirdau apie „Begalybės karą“ ir „Keršytojai 4“ bei kryptį, kuria jie eina, aš vienu momentu suvokiau, o, vau, apėmė tikras dežavu jausmas pagalvojus apie „Dingę“ franšizę. Ketvirtame „Dingę“ sezone mes patekome į erdvę, kurioje viskas keičiasi, tarsi prarastume tvirtą pagrindą po savimi. Žinoma, Skruzdėliukas ir Vapsva taip pat dalyvaus.“ – teigė aktorė.

Kalbant apie tolimesnius kino studijos „Marvel“ filmus, pirmiausia kinuose sulauksime „Skruzdėliuko ir Vapsvos“ – liepos 6 d., „Kapitonė Marvel“ pasirodys 2019 metų kovą, „Keršytojai 4“ – 2019 m. gegužę, filmas „Žmogus voras: grįžimas namo“ – 2019 m. liepą, ir galiausiai, „Galaktikos sergėtojai 3“ kažkada 2020 metais.

Netrukus kinuose pasirodysiančiame filme „Skruzdėliukas ir Vapsva“ veiksmas vyksta po įvykių filme „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“, kuomet Skotas Langas (akt. Paul Rudd) atsiduria jam neįprastoje rolėje – dabar jis ne tik super herojus, bet ir tėvas. Maža to, kad Skruzdėliukui sunkiai sekasi subalansuoti savo chaotišką gyvenimą, jį aplanko Vapsva (akt. Evangeline Lilly) bei daktaras Henkas Pymas (akt. Michaelas Douglasas), kurie turi naują skubią misiją. Skotas neturi kito pasirinkimo kaip tik dar kartą apsivilkti Skruzdėliuko kostiumą ir kartu su Vapsva atskleisti praeities paslaptis.

Į naujausią „Marvel“ kino visatos juostą taip pat sugrįžta aktorius Michael Peña bei „Oskaro“ laureatas Michael Douglas, kurie vaidino 2015 m. filme „Skruzdėliukas“. Tęsinyje išvysime ir garsių naujų veidų – „Oskaro“ nominantus Michelle Pfeiffer ir Laurence'ą Fishburne'ą, kartu su Hannah John-Kamen, Waltoną Gogginsą bei Randallą Parką.

„Skruzdėliukas ir Vapsva“ kinuose nuo liepos 6 d.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai