Eva Mendes atvira – Ryanas Goslingas pakeitė jos požiūrį į vaikus

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Išskirtinių bruožų ir gabumų aktorė Eva Mendes naujausiame „Women‘s Healt“ leidinyje kalba apie santykius su mylimuoju Ryanu Goslingu. Moteris dar niekada nebuvo tokia atvira – stiprūs jausmai pakeitė jos mąstymą apie gyvenimą ir vaikus.

Į asmeniškumus retai besileidžianti Eva Mendes sako, jog meilė aktoriui Ryanui Goslingui – viena iš priežasčių dėl ko jų pasaulį nuspalvino vaikų juokas.

Dvi mažas dukteris auginantys kino dievaičiai iš pradžių nesutiko dėl ateities planų. Buvo toks laikas, kai Eva Mendes troško atsiduoti karjerai ir apie atžalas iš vis nesvajojo.

„Turėti vaikų man atrodė siaubingas dalykas“, – prisipažįsta aktorė. Tačiau dabar sutinka, kad būtent jie – geriausia jos ir Ryano palaikymo komanda. 

Eva Mendes / Vida Press nuotr.

Esmeraldos (4) ir Amados (2) mama neslepia: „Susipažinau su Ryanu ir tas susitikimas viską pakeitė. Įsimylėjau jį ir panorau turėti nuo jo vaikų.“

Auginti dvi mažyles (net ir padedant auklei) – tikrai nelengvas darbas, tačiau Eva Mendes visą laiką šalia to turėjo ir kitokios veiklos. Karjerą kine kiek pristabdžiusi aktorė kūrė drabužių bei aksesuarų kolekcijas ir rūpinosi savo grožio kompanija „Circa“.

„Patikėkite, nėra nieko smagiau, kaip leisti laiką namie su savo mergaitėmis, – kadaise sakė formą po antrojo gimdymo jau atgavusi žavi moteris interviu žurnalui „Shape“. – Ko nepasakyčiau apie pasirodymus viešuose renginiuose. Esu labai „naminė“, kiekvienas išėjimas ant raudono kilimo man kelia daugiau streso, nei teikia malonumo.“

Eva neslepė, jog mylimas vyras visiškai apvertė jos pasaulį. Ne aukštyn kojomis, o priešingai – į tvarkingą, šviesią pusę. 

Skaitykite daugiau