Eva Mendes apie buvimą mama ir laiką namuose: „Niekas man nesakė, kad tai bus tikras darbas“

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-18 20:41
Išskirtinių bruožų ir gabumų aktorė Eva Mendes ankstesniuose interviu yra pasakojusi apie santykius su mylimuoju Ryanu Goslingu. Tąkart moteris atskleidė, kad stiprūs jausmai pakeitė jos mąstymą apie gyvenimą ir vaikus.

Lankydamasi televizijos šou „The Kelly Clarkson show“ Eva Mendes prakalbo apie dabartinį savo gyvenimą. Šiuo metu ji visą savo laiką yra paskyrusi dukroms: trejų Amadai Lee ir penkerių Esmeraldai Amadai. 

„Kiekvieną dieną turiu sau priminti, kad dabar mano karjera yra šeima. Ir taip, niekas nesakė, kad tai prilygs tikram darbui, – kalbėjo E. Mendes. – Aplinkiniai tikrai yra labai mieli, kai tau būnant nėščia bando papasakoti, kaip viskas atrodys susilaukus vaikelio. Tačiau niekas tam neprilygsta. Tikrai niekas. Motinystė yra darbas, kuriam reikia visų įgūdžių. Vienu metu privalai būti ir vairuotoju, ir virėju, ir asmeniniu asistentu.“

Eva Mendes ir Ryanas Goslingas / AOP nuotr.
Eva Mendes ir Ryanas Goslingas / AOP nuotr.

Dvi mažas dukteris auginantys kino dievaičiai iš pradžių nesutiko dėl ateities planų. Buvo toks laikas, kai Eva Mendes troško atsiduoti karjerai ir apie atžalas iš vis nesvajojo. „Turėti vaikų man atrodė siaubingas dalykas“, – prisipažįsta aktorė. Tačiau dabar sutinka, kad būtent jie – geriausia jos ir Ryano palaikymo komanda. 

Eva Mendes tikina, kad jiedviems su Ryanu atžalas auginti padeda tas pats požiūris į auklėjimą. Pasak moters, jų šeimoje galioja griežtos ir aiškios taisyklės, kurių nevalia laužyti.

„Mūsų dukros tikrai galėtų patvirtinti, kad esame labiausiai kontroliuojantys tėvai“, – juokėsi Eva.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai