Eva Longoria sukritikavo asmeninį gyvenimą bandančią slėpti Khloe Kardashian: realybės šou žvaigždės neturi tokios teisės

Eva Longoria ir Khloe Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-30 01:17
Aktorė Eva Longoria (39 m.) sukritikavo Khloe Kardashian (29 m.), kuri viename iš naujausių interviu stengėsi išvengti klausimų apie asmeninį gyvenimą: esą realybės šou žvaigždės pačios pasirinko tokį gyvenimą ir neturėtų reikalauti privatumo.

Praėjusią savaitę Khloe Kardashian, reklamuodama savo ir seserų kurtą vaikiškų drabužėlių kolekciją, internetu davė interviu vienai Australijos laidai ir akivaizdžiai stengėsi išvengti klausimų apie asmeninį gyvenimą. Galiausiai ryšys nutrūko ir Khloe dingo nieko nepaaiškinusi – vėliau laidos vedėjai pareiškė, kad interviu buvo nutrauktas tyčia, o štai Khloe gynėsi, kad tai tebuvo techniniai nesklandumai.

Savo požiūrį į šią situaciją išsakė ir „Nusivylusių namų šeimininkių“ žvaigždė Eva Longoria, kuri mano, kad aktoriai turi teisę į privatų gyvenimą, o štai realybės šou žvaigždės būtent dėl to ir garsios, kad viešina savo asmeninį gyvenimą televizijos ekranuose.

„Neabejotinai yra tokių dalykų, kurie tikrai yra privatūs ir apie tai net neturėtų būti klausiama, bet aš manau, kad yra skirtumas tarp realybės šou žvaigždžių ir aktorių, – savo nuomonę vienoje radijo laidoje dėstė Eva Longoria. – Aktoriai vaidina ir atlieka savo darbą, o tam tikri dalykai yra paliekami privatūs. O realybės šou žvaigždės gyvena savo gyvenimą ir būtent dėl to yra garsūs, dėl savo gyvenimo realybės.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama