Eva Longoria atskleidė į ką kreipiasi prašydama motinystės patarimų

Eva Longoria su sūnumi Santiago / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-23 08:00
Praėjo daugiau nei metai, kai aktorės Evos Longorios (44) ir Jose Bastono šeimą papildė ilgai lauktas šeimos narys – sūnelis Santiago. Ketvirtadienį lankydamasi „Global Gift Gala“ renginyje, moteris patikino, kad ji yra tokia pati, kaip ir visos normalios mamos, susiduriančios su daugybę kasdienių rūpesčių ir iššūkių. Moteris atskleidė, kad džiaugiasi turėdama žmogų, į kurį dažnai kreipiasi prašydama patarimų susijusių su motinyste.

Kone visais klausimais jai pataria jos mylima draugė, dizainerė Victoria Beckham. Ir visai nenuostabu! Juk Victoria su vyru Davidu augina net kuris vaikus, todėl patirties stoka skųstis tikrai negalėtų. Duodama interviu žurnalui „Hello!“, moteris patikino, kad Victoria – išties nuostabi mama.

„Viktorija yra pati nuostabiausia mama, tad ji dažnai būna vienas pirmųjų žmonių į kuriuos kreipiuosi prašydama patarimo. Juk jos vaikai vyresni ir ji viską jau išgyveno“, – kalbėjo Eva Longoria.

Moteris patikino, kad Victorios jauniausioji atžala – aštuonerių Harper – yra pametusi galvą dėl jos sūnaus Santiago. „Harper tiesiog įsimylėjusi Santiagą. Manau, teks man ją samdyti kaip auklytę“, – juokėsi aktorė.

Aktorė atskleidė, kad į Londoną atvyko su sūnumi, o jis, anots jos, puikus ir ramus vaikas.

„Jis puikiai ištvėrė kelionę, nes yra puikus keliautojas. Be to, puikiai valgo ir yra sveikas. Man tikrai pasisekė“, – šypsojosi ji.

E. Longoria papasakojo ir tai, kad sūnus pakeitė jos požiūrį į labdarą. „Žinote, visuomet buvau aktyvi labdaroje, tačiau gimus sūnui pajaučiau, kad tai man pasidarė dar svarbiau. Nerimauju dėl sūnaus ateities, todėl noriu palikti kuo gražesnį pasaulį. Stengiuosi atiduoti savęs, kiek įmanoma daugiau.“

Ankstesniuose interviu Eva yra pasakojusi, kad ji jau spėjo grįžti į darbo rutiną, kurią nesunkiai suderina su motinyste. „Sūnus visada su manimi, – PEOPLE pasakojo aktorė. – Nesvarbu, kur bebūčiau, mažylis visuomet keliauja su manimi.“

Eva Longoria su sūneliu Santiago / „Scanpix“ ir socialinių tinklų nuotr.
Eva Longoria su sūneliu Santiago / „Scanpix“ ir socialinių tinklų nuotr.

Moteris atskleidė, kaip jai sekasi sudėlioti prioritetus ir nesumažinant dėmesio mažyliui nesunkiai darbuotis. Pasak jos, svarbiausia yra suprasti, kad tavo darbams vadovaus visai ne projekto direktorius, o vaikas.

„Mano dienos, nepriklausomai nuo to ar tądien dirbu, ar ne, sukasi aplink sūnų, – pasakojo Eva Longoria. – Darbo tvarkaraštį sudarinėja būtent jis. Galėčiau teigti, kad jis turi svarų balsą mano darbų pasirinkime ir planavime.“

Eva Longoria ir Jose Bastono pirmagimio susilaukė šių metų birželio 19 d. Garsaus serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ žvaigždė gimdė Los Andželo Cedars-Sinai medicinos centre. Vaiko tėtis – vienas turtingiausių Meksikos asmenų. Jose Bastonas eina prezidento pareigas kompanijoje, kuri valdo didžiausią televizijos grupę Lotynų Amerikoje „Grupo Televisa“. Vyras jau buvo vedęs, turi tris vaikus. Eva ir Jose susipažino 2013 metais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai