„Eurovizinės“ Ievos Zasimauskaitės dainos pristatyme liejosi ašaros ir skambėjo juokas

Ievos Zasimauskaitės vaizdo klipo pristatyo akimirkos / Elijaus Kniežausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-14 18:59
Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvaujanti ir pirmojo jos etapo nugalėtoja tapusi dainininkė Ieva Zasimauskaitė lietuviškos kūrinio versijos pristatymui pasirinko vasario 14-osios vakarą. Meilės dieną, skambant gyvai muzikai, Kauno „Žalgirio“ arenoje įsikūrusiame „Vaikystės mieste“ daugiau nei valandą aidėjo juokas, kurį vis keitė liete besiliejančios vakaro kaltininkės ašaros.

„Kodėl taip graudinausi? Penktą kartą dalyvauju Eurovizijos atrankoje, bet pirmą sykį viskas vyksta neįprastai – dainuoju magišką dainą, kurios net negaliu pakomentuoti, nes pritrūksta žodžių, man padeda žmonės, kurių anksčiau niekuomet nebuvau sutikusi. Ir jie tą daro neatlygintina, kas yra visiškai nerealu. Nuo šių minčių negaliu nesijaudinti“, – išgyvenimais dalinosi I. Zasimauskaitė.

Ji šįmet tapo pirmosios Nacionalinės Eurovizijos atrankos laidos nugalėtoja. Pirmą vietą jai skyrė tiek televizijos žiūrovai, tiek ir atrankos komisija. I. Zasimauskaitė 2018 metų atrankoje atlieka kūrinį „When We're old“. Būtent šio kūrinio lietuviška versija ir vaizdo klipas pristatytas šiandien.

„Iš viso sukūrėme tris dainos video versijas. Taip jau mums pasitaikė“, – juokėsi atlikėja.

Elijaus Kniežausko nuotr.
Elijaus Kniežausko nuotr.

Pradėdama pasakojimą apie savo muzikinę kelionę, ji prisiminė vaikystę, kuomet mamai kartojo dėl muzikos galinti paaukoti viską. Tačiau dabar dainininkės mintys kiek kitokios – pašnekovė patikino visada pirmenybę teiksianti santykiams. I. Zasimauskaitė pabrėžė, jog besiruošdama Eurovizijos atrankai sutiko žmonių, be kurių dabar nebeįsivazduoja savo ateities. Jie ją įkvepia, palaiko, padeda materializuoti sumanymus. Graudindamasi ir vos galėdama rišliai kalbėti Ieva jų visų paprašė viešai prisiekti, kad bus lydima visą laiką, kol dainuos. To paties dainininkė paprašė ir savo vyro Mariaus. Tik jis turėjo prisiekti, jog mylimosios nepaliks niekada – nei išsekus muzikai, nei atėjus senatvei, nei pykčio valandą.

„Nesu dovanėlė. Moku ir pykti, ir rėkti. Mariau, noriu už tai tavęs viešai atsiprašyti. Tu man esi viskas. Be tavęs neįsivaizduoju savo gyvenimo. Kad ir kokia ragana bebūčiau, pažadėk manęs niekada nepalikti“, – į išrinktąjį kreipėsi I. Zasimauskaitė.

Ji pasakojo šįmet neketinusi dalyvauti Eurovizijos atrankoje. Tačiau mintis pakoregavo kompozitoriaus Vyto Bikaus skambutis. Nuvykusi pasiklausyti siūlomo atlikti kūrinio, Ieva nuo pirmųjų akordų suprato dainą dainuosianti ir šiek tiek baiminosi, jog autoriui gali nepatikti jos atlikimas.

„Daina – magiška. Ją girdėdami daug kas verkia. Ir man nuo pirmosios akimirkos užėmė kvapą. Kai sudainuoju paskutinį žodį, regis, daugiau nieko nebegaliu pasakyti“, – dalinosi I. Zasimauskaitė.

V. Bikus sakė, jog kūrinys yra apie tai, kaip svarbu turėti artimą žmogų ir su juo kartu keliauti visą gyvenimą.

„Tai daina visiems. Šiandien daug verkiu. Tačiau dėl to, kad greta yra daug brangių žmonių. Sakoma, kad kai byra ašaros, tuomet širdelė valosi“, – su šypsena sakė I. Zasimauskaitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai