„Eurovizinę“ dainą pristatantis Antturi: „Tai – himnas drąsai“

Antturi/Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-17 10:32
Jau šį šeštadienį nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pamatysime praėjusiais metais muzikiniame TV šou „X Faktorius“ antrą vietą užėmusio dainininko Rimvydo Matukyno-Antturi pasirodymą su daina „I Gotta Do“. Po sėkmingo singlo „Nepamiršau“ tai bus antras bendras šio atlikėjo ir žinomo muzikos prodiuserio Žeraldo Povilaičio darbas.

„Ši daina yra apie išsilaisvinimą nuo sunkių praeities patirčių. Noras pažinti save ir pasaulį“, – sako atlikėjas Antturi.

Paklaustas, kam skirta ši daina, atlikėjas tikina – tiems, kuriuos aplanko klausimai: kokia yra viso ko prasmė, koks tikslas? Dėl ko gyvena ir daro tai, ką daro?

 

„Mes visi gauname galimybę ką nors keisti, ieškoti iš naujo. Ši daina – tai vidinės drąsos paieškos tam, kad galėtume gyventi platų ir laisvą gyvenimą. Tai himnas drąsai, norui tobulėti, išdrįsti keisti dalykus savo gyvenime“, – tvirtina Antturi.

Atlikėjo pasirodymą lydi šiuolaikiški vizualiniai sprendimai, jie sustiprina dainos žinutę ir suteikia jaunatvišką bei pozityvią emociją.

Naujausi straipsniai