„Eurovizijos“ žvaigždė Conchita Wurst nustebino neįtikėtinais išvaizdos pokyčiais

Conchita Wurst
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-20 09:51
2014-ųjų metų „Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst, kurios tikrasis vardas Thomas Neuwirthas išgarsėjo ne tik dėl įstabaus balso tembro, bet ir išskirtinės išvaizdos.

„Eurovizinis“ C. Wurst įvaizdis – ilgi tamsūs plaukai ir barzda, kurią dainininkė derindavo prie elegantiškiausių suknelių jau buvo tapęs jos vizitine kortele. 

Tačiau, panašu, kad šio, moters su barzda, personažo dienos likos praeityje. Conchitą įkūnijęs Thomas Neuwirthas gerbėjams pristatė naująjį savo įvaizdį. Naujausiame žvaigždės klipe „Hit me“ Conchita – neatpažįstama. Sukneles C. Wrust iškeitė į sportinio stiliaus laisvalaikio apranga ir šįkart tapo labiau panašesnė į vyra nei į moterį. 

Žmonės.lt primena, kad C. Wurst pernai paskelbė esanti infekuota ŽIV.

Garsenybė nusprendė viešai prabilti apie savo ligą po to, kai jos buvęs vaikinas pagrasino, jog praneš visuomenei apie ŽIV. Vis dėlto jo grasinimai nuėjo veltui – pasidalijusi savo istorija Conchita Wurst sulaukė tūkstančių gerbėjų žinučių, kuriomis žmonės iš viso pasaulio išreiškė palaikymą dainininkei.

Toliau pateikiame Conchitos Wurst pareiškimo vertimą:

„Šiandien išsilaisvinsiu nuo Damoklo kardo visiems laikams: aš nešioju ŽIV virusą jau daug metų. Šis faktas, tiesą sakant, neturi nieko bendro su visuomene, bet mano buvęs vaikinas grasina paviešinti šią privačią informaciją, o aš nenoriu niekam suteikti teisės gąsdinti mane, daryti įtaką mano gyvenimui ir mano ateičiai.

o to, kai man buvo diagnozuotas ŽIV, aš pradėjau gydymą. Jis nepertraukiamai tęsiasi jau ne vienerius metus, todėl aš negaliu perduoti viruso. Nenorėjau viešinti ligos dėl kelių priežasčių. Kol kas norėčiau įvardyti dvi iš jų: pati svarbiausia priežastis yra mano šeima, kuri mane besąlygiškai palaikė nuo pirmosios dienos. Aš juos mielai išgelbėčiau nuo dėmesio, kurio susilauks dėl ŽIV infekuoto sūnaus, anūko, brolio. Mano draugai apie tai žinojo jau kurį laiką ir tvarkosi su šia informacija taip, kaip linkėčiau ir kitiems. Antra priežastis – ši informacija yra svarbi tik tiems, su kuriais nori turėti lytinių santykių.

Geriau prisipažinti pačiam, nei leisti tai padaryti kitam. Tikiuosi padrąsinti kitus ir žengti žingsnį naikinant ŽIV užsikrėtusių žmonių stigmatizavimą, nepaisant to, kokiu būdu jie užsikrėtė.

Kreipiuosi į gerbėjus: ši informacija apie ŽIV jums gali būti nauja, bet man – ne! Aš jaučiuosi puikiai, esu stipresnė, labiau motyvuota ir laisvesnė nei bet kada anksčiau. Dėkoju už jūsų palaikymą!“

Naujausi straipsniai